A-Superpacked X-strength Retinol Serum w Krakowie - Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)


KosmeceutykiA-Superpacked X-strength Retinol Serum


30 ml: -
  • Zwiększona odnowa i wygładzenie skóry
  • Zwiększa elastyczność i produkcja kolagenu
  • Redukcja drobnych linii i głębokości zmarszczek
  • Poprawa struktury skóry, niedoskonałości i zniszczeń
  • Głębokie i długotrwałe nawilżanie i wypełnianie
  • Intensywna regeneracja i zmniejszenie porów
  • Działanie przeciwzapalne i łagodzące
  • Redukcja ciemnych plam i hiperpigmentacji


Intensywne serum Retinolu o wysokiej dawce, które wizualnie odmienia skórę. Opakowane wraz z 8% kompleksem retinoidów, który zapewnia 5% stężenie aktywnego retinoidu, w stabilnej postaci estru retinolu i kwasu all-trans-retinowego. Zapewnia lepszą penetrację i zwalcza liczne oznaki starzenia przy niewielkim podrażnieniu. Przyspiesza odnowę komórkową, promuje zdrowszy wzrost komórek skóry, redukuje plamy, drobne linie i zmarszczki, wyrównuje koloryt i strukturę skóry.

 Zawiera naturalny ekstrakt 3% z niebiesko-zielonych alg, mikroalg podobnych do retinoidów oraz 2% odmładzający peptyd P3, który reaktywuje naturalny proces złuszczania skóry. Następuje wygładzenie i mikroregulacja skóry, która znacznie zmniejsza głębokość i liczbę zmarszczek, jednocześnie intensywnie nawilżając i regenerując naskórek.

 Działanie tego serum dodatkowo wzmacnia 3% skwalen pochodzenia roślinnego, który zatrzymuje wilgoć, wspierając naturalną barierę wilgoci skóry i nadając miękki i gładszy wygląd. Wielocząsteczkowy kwas hialuronowy, który może przenikać przez skórę właściwą, nawilżając kolagen i Włókna elastyny ​​natychmiast ujędrnia i zapewnia długotrwałe, wielopoziomowe nawilżenie. Witamina E, morela, olej z pestek winogron, alantoina i prowitamina B5 działają regenerująco, przeciwutleniająco, łagodząco, naprawczo i przeciwzapalnie.
Back to the list
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com