ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)


UsługiLaserowa depilacja dla mężczyzn

img

Depilacja laserowa dla mężczyzn w Cracovia Clinic

     Dzisiaj nikogo nie dziwi fakt, że współcześni mężczyźni stają się również częstymi gośćmi klinik i saloFnów kosmetycznych.

W Cracovia Clinic 35% osób zgłaszających się na depilację laserową to mężczyśni, którzy są zmęczeni codziennym goleniem, często pojawiającymi się problemami związanymi ze stanem zapalnym, podrażnieniami oraz zwalczaniem wrastania włosków. Wielu z nich to ludzie sukcesu, którzy oszczędzają każdą minutę swojego czasu. Częstymi klientami są również sportowcy, którzy potrzebują gładkiej skóry, aby z powodzeniem brać udział we wszystkich zawodach.

Wśród naszych męskich klientów, dużym zainteresowaniem cieszą się następujące strefy:

Jaka jest różnica między depilacją mężczyzn a depilacją kobiet?

    Procedura niczym się nie różni. Oczywiście najpierw bezpłatna konsultacja z naszym kosmetologiem, badanie laserowe, dobór parametrów do fototypu skóry, sam zabieg oraz dalsze zalecenia.

    Niektórym mężczyznom potrzebna jest mniejsza ilość zabiegów do uzyskania widocznego efektu.

   Często mężczyźni trochę boją się lasera! Ale nasi lekarze wiedzą, jak rozwiać te obawy i przekonać pacjenta. Czasami mężczyźni zapominają się ogolić, więc zabieg może wydawać się trochę nieprzyjemny. Oczywiście mamy indywidualne podejście do każdego klienta, a parametry lasera są dobierane tak, aby uniknąć poparzeń.

     Depilacja męska różni się zakresem pracy, a co za tym idzie, to różnica czasu na zabieg. Dlatego, żeby wykonać zabieg depilacji pleców, potrzebujemy około 40 minut. Wynika z tego, iż zawsze rezerwujemy więcej czasu dla mężczyzn, a ceny na depilację męską są nieco wyższe.

Przeciwwskazania do depilacji męskiej:

1. Choroby skóry w obszarze planowanego zabiegu.

2. Implanty metalowe.

3. Nadwrażliwość na światło.

4. Skłonność do plam starczych i blizny.

5. Mocna opalenizna lub poparzenia.

6. Stosowanie antybiotyków z grupy tetracyklin.

7. Choroby przewlekłe w okresie występowania objawów.

Jak przygotować się do zabiegu?


Zalecenia kosmetologa po zabiegu:

1. Przy silnym słońcu należy zawsze używać kremu z filtrem SPF50.

2. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, które zniknie w ciągu kilku godzin. Nie musisz nic z tym robić, ale jeśli się martwisz, możesz zastosować Pantenol.

3. Zapomnieć o solarium i opalaniu przynajmniej na tydzień.

4. Bezpośrednio po zabiegu nie należy brać gorącej kąpieli i ani chodzić na saunę.

5. Zrezygnować z ćwiczeń na siłowni oraz basenu w dniu zabiegu.

6. Pomiędzy sesjami możesz bezpiecznie kontynuować golenie, ale w żadnym wypadku nie wyrywaj włosów. W przeciwnym razie efekt depilacji laserowej będzie słaby.


Najczęściej zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej dla mężczyzn:

1. Czy można wykonać depilację mając tatuaż?

- Nie, podczas zabiegu przykrywamy wszystkie rysunki na ciele. W momencie, kiedy wiązka lasera trafia na taką część, może dojść do poparzenia skóry lub nawet uszkodzenia tatuażu.

Dlatego jeśli masz mały tatuaż na ramieniu, możesz przystąpić do depilacji. Jeżeli natomiast masz cały rękaw, depilacja jest niemożliwa.

2. Czy depilacja boli?

- Każdy z nas ma inny próg bólu. Nasz DEKA Motus z technologią Moveo to całkowicie niegroźny laser.

Właściciele jasnych włosów nie poczują absolutnie nic, a mężczyźni, posiadający ciemne owłosienie mogą poczuć dyskomfort na wrażliwych obszarach. Zabieg jest jednak bezbolesny.

3. Jak przebiega depilacja twarzy?

- Nie musisz się bać. Nie ma reakcji alergicznych. Oczy zakryte są specjalnymi goglami. Jeśli chcesz usunąć tylko kilka zbędnych włosków, to reszta twarzy zostanie zakryta tak, aby laser działał tylko w miejscach, gdzie jest to pożądane.

4. Czy mężczyźni mogą również wykonywać depilację intymną?

- Oczywiście, wszystko to tylko stereotypy i lęki w naszych głowach! Możesz zrobić męskie głębokie bikini, czyli całkowicie wydepilować genitalia. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie grozi bezpłodnością dzięki temu, iż sprzęt DEKA jest drogi i najwyższej jakości. Możesz zrobić nie głębokie bikini, czyli depilację wzgórka łonowego i wzdłuż linii kąpielówek. Procedury są całkowicie bezpieczne i w żaden sposób nie wpływają na męską brutalność.

5. Ile zabiegów należy wykonać?

Zalecamy 6-12 sesji. Depilacja laserowa dla mężczyzn przeprowadzana jest w odstępach 4-8 tygodni. Nasz kosmetolog opowie Ci bardziej szczegółowo o odstępach oraz ilości zabiegów, które są dla Ciebie odpowiednie.

6. Jaka jest zasada działania lasera?

Skuteczność zabiegu została udowodniona. Wiązka lasera aleksandrytowego działa na cebulki włosowe. Zawarta w nich melanina zaczyna się nagrzewać i rozkładać. W związku z tym mieszek zamyka się, a włosy wypadają po kilku dniach lub stają się bardzo cienkie.

7. Czy laser działa na jasne i siwe włosy?

Niestety w siwych, białych włosach praktycznie nie ma melaniny, więc nie przeprowadzamy zabiegu, ponieważ nie da to rezultatu. Dla właścicieli jasnych, rudych włosów można wykonać depilację. Jednocześnie nic nie czują, ale zawsze ostrzegamy, że dla lepszego efektu należy wykonać znacznie więcej zabiegów w porównaniu do ciemnych włosów.

Jakie korzyści daje depilacja laserowa w Cracovia Clinic?

  Współcześni mężczyźni dbają o siebie! Dzięki depilacji laserowej możesz pozbyć się nie tylko włosów, ale również nieprzyjemnego zapachu powodowanego przez zwiększoną potliwość -  nasze włosy pochłaniają zapachy mocniej niż skóra. Możesz również ucieszyć swoją drugą połówkę pięknym wyglądem oraz miękim dotykiem.

    Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz zadać je na stronie, kontaktując się z naszym administratorem lub zadzwonić +48 537-703-440.


Przed/Po

powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com