Laserowe usuwanie rozstępów - cena, opinie Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiLaserowe usuwanie rozstępów

img Rozstępy to problem, z którym boryka się niejedna z nas. Mimo że nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia, powodują spory dyskomfort psychiczny i nie pozwalają czuć nam się dobrze we własnej skórze. Niestety – jest to defekt, którego usunięcie na własną rękę graniczy z cudem.

Jedynym efektywnym rozwiązaniem jest laserowy resurfacing – tym sposobem możemy całkiem wyeliminować lub znacząco uniewidocznić te niedoskonałości. Wszystko to zaś - w ciągu zaledwie kilku sesji.

Jak powstają rozsępy?

Rozstępy powstają, gdy znacząco zmniejsza się elastyczność naszych tkanek - z powodu chorób endokrynologicznych czy też na drodze dziedziczenia. Gdy nasza skóra zostaje narażona na mikrourazy, spowodowane rozciągnięciem, włókna kolagenowe i elastynowe zastępowane są przez „naprawczą” tkankę łączną – bliznę.

Rozstępy szpecą skórę i trudno jest je zakamuflować, dlatego rozsądnym rozwiązaniem jest ich profesjonalne, laserowe usunięcie.

Kiedy i u kogo pojawiają się rozstępy?

- u nastolatek, podczas zmian hormonalnych
- u kobiet w ciąży, gdy powiększa się i rozciąga brzuch
- u osób, które gwałtownie przybrały lub zrzuciły na wadze

Pamiętaj: im „młodsze” rozstępy, tym łatwiej i skuteczniej można je usunąć! Nie zwlekaj!

Na czym polega laserowe usuwanie rozstępów?

Wygładzanie rozstępów następuje przy pomocy lasera frakcyjnego. Jego promienie powodują mikro-uszkodzenia w obszarze skóry dotkniętej problemem rozstępów. Głębokość, na którą sięgają promienie lasera w trakcie zabiegu, dobieramy indywidualnie - w zależności od obszaru, na jakim występują rozstępy oraz ich wyrazistości. W ten sposób, punktowo naruszając skórę, skłaniamy ją do podwyższenia współczynnika syntezy kolagenu. To z kolei prowadzi do znacząco szybszej regeneracji tkanki.

Laser może usunąć w pełni rozstępy powstałe niedawno i powierzchowne. Jeżeli jednak są głębsze - nie należy się martwić, ponieważ stosując tradycyjne wygładzanie laserowe możemy i im zaradzić. Po laserowej korekcie rozstępów nawet najbardziej zwiotczała skóra staje się jędrniejsza i napięta. Efekt ten potęguje mezoterapia, plazmolifting czy biorewitalizacja, dlatego warto zastanowić się nad kompletem zabiegów.

Jak wygląda zabieg laserowej korekcji rozstępów?

Po konsultacji pacjent otrzymuje indywidualny schemat leczenia rozstępów z zastosowaniem lasera. Przed zabiegiem znieczulamy i dezynfekujemy leczony obszar, by zabieg przebiegał bezboleśnie i bezpiecznie. Następnie prowadzimy promień laserowy wzdłuż rozstępów, naruszając ich fakturę i zapoczątkowując proces regeneracji.
Zabieg trwa od 30. do 40. minut w zależności od obszaru, na którym występują rozstępy. Ból w trakcie zabiegu jest nieznaczny, dzięki zastosowanemu znieczuleniu. Po zabiegu nanosimy maść przeciwzapalną, która będzie chroniła delikatną i wrażliwą skórę.

Ilość zabiegów zależy od pożądanego rezultatu. Im „starsze” i głębsze rozstępy, tym więcej sesji będzie potrzebnych. Cena zależy od obszaru, na którym występują rozstępy oraz ich ilości. Zazwyczaj wystarczy 4-8 zabiegów, przeprowadzanych w miesięcznych odstępach.
Po zabiegu mogą pojawić się obrzęki i zaczerwienienia, które jednak znikają po 2-3. dniach. Efekt widoczny jest już kilka dni po pierwszej sesji.

Zalety laserowego usuwania rozstępów w Cracovia Clinic

W Klinice Medycyny Laserowej Cracovia Clinic przeprowadzamy darmowe konsultacje dermatologiczne, którymi zajmuje się dermatolog z wyższym wykształceniem medycznym. Usuwając rozstępy posługujemy się włoskim laserem najnowszej generacji - SmartXide DOT CO2.

Naszą specjalnością jest usuwanie rozstępów na piersiach, pośladkach i biodrach oraz tych poporodowych. Nasi pracownicy stale dokształcają się w swoich specjalnościach i są na bieżąco ze wszystkimi innowacyjnymi metodami w dziedzinie kosmetologii. Stosujemy najnowocześniejsze metody, by zapewnić pacjentom najwyższy poziom usług i zmiany tylko na lepsze. Zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie lub skontaktuj się z nami przez czat, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie niesie ze sobą laserowe usuwanie rozstępów. Czuj się zaproszona do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?