Depilacja laserowa nóg - depilacja laserowa łydek kraków cena, opinie Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

Laserowa depilacja nóg

img

Depilacja laserowa nóg w Cracovia Clinic

     Wszystkie przedstawicielki сpięknej marzą o idealnie gładkich nogach, dlatego jednym z najbardziej popularnych zabiegów w naszej klinice jest depilacja laserowa.

     W porównaniu do innych sposobów na usunięcie włosków (depilacja cukrowa, depilacja woskiem oraz depilacja maszynką) depilacja nóg laserem wykonywana jest szybko, efektownie i bezboleśnie.

     Cała procedura zajmuje tylko 20-30 minut, w zależności od powierzchni depilowanej partii ciała. W naszej klinice możecie wybrać partie ciała do depilacji:

-całe nogi

-łydki

-kolana

-uda

     Przed zabiegiem odbędzie się bezpłatna konsultacja z naszym Kosmetologiem, który według międzynarodowych standardów dobierze prawidłowe parametry pracy lasera i opowie wszystko, co powinniście wiedzieć o depilacji laserowej.

Na czym polega unikatowość naszego lasera?

W Cracovia Clinic kosmetolodzy pracują z laserem aleksandrytowym włoskiej firmy DEKA Motus Moveo AX w technologii Moveo. Technologia ta jest dwa razy efektywniejsza w porównaniu do innych laserów tego typu. Dlaczego?

-Po pierwsze, posiada unikalną szafirową końcówkę, dzięki której energią niszczy strukturę włosa.

-Po drugie, system chłodzący powoduje, iż procedura jest praktycznie bezbolesna.

-Po trzecie, teraz kosmetolog nie pracuje na pojedynczych impulsach, a dynamicznym ruchem depiluje niewielki kawałek skóry.

Dzięki temu, możesz na zawsze zapomnieć o podrażnieniach, wrastających włoskach, poparzeniach oraz bólu.

Istotą depilacji laserowej nóg jest selektywne działanie wiązki laserowej na mieszki włosowe. Podgrzewając melaninę, która jest w mieszkach, laser niszczy ją, przy tym nie uszkadzając skóry, na której może pojawić się jedynie zaczerwienienie, które mija w ciągu 2-3 dni. Mieszek się zamyka, włoski wypadają, a z cebulki już włos nie odrasta. Po wszystkich innych rodzajach depilacji skóra pozostaje uszkodzona. Jednak w przypadku lasera jest to całkowicie wykluczone! Czasami nasi pacjenci nawet zasypiają podczas zabiegu.

Ile zabiegów zaleca się wykonać?

Ponieważ wzrost włosów jest etapowy, nie ma możliwości całkowitego pozbycia się ich w ciągu jednej sesji. Poddając się zabiegowi depilacji laserowej nóg, na długo można zapomnieć o niechcianym owłosieniu. To 6-12 zabiegów, każdy w odstępach 3-7 tygodni - wszystko zależy od fototypu skóry, koloru włosów, stanu zdrowia oraz innych indywidualnych cech pacjentów.

   W celu otrzymania najlepszych rezultatów zaleca się postępować według wskazań kosmetologa Cracovia Clinic i przestrzegać odstępów między wizytami. Żaden laser na świecie nie jest w stanie całkowicie usunąć włosów na zawsze! Po wykonaniu serii 6, 8, 10 lub 12 zabiegów, raz lub dwa razy do roku zalecane jest odbycie jeszcze jednej sesji, jeśli zauważy się, że kilka włosków odrasta.

Jak przygotować się do laserowej depilacji nóg?

- Miesiąc przed zabiegiem wykluczamy wszystkie rodzaje depilacji (depilacja cukrowa, depilacja woskiem, depilatory, pęsety, nici itp.), podczas której wyrywany jest korzeń włosa. Jest to konieczne, ponieważ laser musi „złapać” dokładnie korzeń włosa, w przeciwnym razie pożądany efekt nie zostanie osiągnięty.

- Nie przyjmuj antybiotyków co najmniej dwa tygodnie przed sesją (dotyczy to leków z grupy tetracyklin, a także sulfonamidów i fluorochinolonów)

- Nie opalaj się przez co najmniej dwa tygodnie przed depilacją laserową nóg, dotyczy to również solarium. Nie używaj także samoopalacza.

- Wieczorem przed zabiegiem zalecamy ogolić nogi, choć nie jest to konieczne.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej nóg:

1. Należy odłożyć depilację w czasie, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz antybiotyki.

2. Jeśli masz infekcje wirusowe lub bakteryjne w obszarze planowanej depilacji, zalecamy zarezerwować inny termin na po całkowitym wyzdrowieniu.

3. Niektóre choroby również stanowią przeciwwskazanie, więc koniecznie poinformuj kosmetologa o stanie swojego zdrowia. Na przykład ogólnoustrojowe choroby skóry, takie jak łuszczyca, egzema, opryszczka itp. Ta procedura jest przeciwwskazana również u pacjentów, którzy zmagają się z ogólnoustrojowymi chorobami tkanki łącznej - toczniem, guzowatym zapaleniem stawów, twardziną. Do przeciwskazań wykonania zabiegu depilacji laserowej nóg należą również: cukrzyca, epilepsja oraz bielactwo.

4. Przed zabiegiem zakrywamy tatuaże. Jeśliby tego nie zrobić, można spowodować oparzenia, a także zepsuć wzór tatuażu.

Zalecenia po sesji depilacji laserowej nóg:

1. Dwa dni przed zabiegiem należy wstrzymać się gorących kąpieli, korzystania z sauny lub basenu.

2. Starać się nie opalać przez około dziesięć dni. Jeśli wykonujesz zabieg latem, zaleca się stosowanie kremu z filtrem SPF 50, jeśli nie możesz uniknąć promieni słonecznych.

3. Po zabiegu zaleca się unikać wysiłku fizycznego.

 4. Przez około dwa dni odpuścić sobie peelingi na depilowanym obszarze.

5. Drugą procedurę trzeba będzie powtórzyć po trzech tygodniach, trzecią - po czterech tygodniach, następnie przerwa wyniesie 5-6-7 tygodni zgodnie z zaleceniem kosmetologa. Rezultat, który będzie widoczny na nogach, będzie zależał od tego, czy postępujesz zgodnie z radą specjalisty, który wykonał depilację laserową nóg.

Jak zapisać się na depilację laserową nóg w Cracovia Clinic?

   Kosmetolog Cracovia Clinic podczas bezpłatnej konsultacji opowie Ci o wszystkich szczegółach dotyczących zabiegu, które Cię interesują.

    Przypominamy, że depilacja laserowa nóg laserem aleksandrytowym DEKA jest absolutnie bezbolesna. Jeśli masz wątpliwości lub masz nieprzyjemne, bolesne wspomnienia po laserze diodowym, to w naszej klinice istnieje możliwość wykonania testu laserowego. Kosmetolog przetestuje laser na niewielkim obszarze skóry i pokaże, jak wygląda taki zabieg.

Poznać ceny na laserową depilację nóg zadać pytanie dotyczące depilacji, a także zapisać się na zabieg można bezpośrednio na naszej stronie. Będziemy szczęśliwi widząc Was w Cracovia Clinic!

Przed/Po
Ceny

  1 zabieg 3 zabiegi 4 zabiegów 6 zabiegów 8 zabiegów 10 zabiegów
UDA 280 PLN 1344 PLN 1792 PLN 2240 PLN
ŁYDKI 280 PLN 1344 PLN 1792 PLN
KOLANA 200 PLN 960 PLN 1280 PLN
CAŁE NOGI 600 PLN 2880 PLN 3840 PLN
STOPY 200 PLN 960 PLN 1280 PLN
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?