Hydrafacial w Krakowie - Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)Hydrafacial

img

Hydrafacial - to nowy zabieg w dziedzinie kosmetologii. Jego funkcją jest oczyszczanie skóry, usuwanie martwych komórek naskórka oraz nawilżanie. Zabieg hydrafacial poprawi kondycję skóry, zwłaszcza jej strukturę, zmniejszy widoczność porów i linii zmarszczek. Zdecyduj się na zabieg hydrafacial, lub jak wszyscy lubią go nazywać, "zabieg hollywoodzki".
Hydrafacial jest rodzajem delikatnego peelingu twarzy. Technika jest powszechnie określana jako hydropeeling lub aqua peeling i jest często stosowana jako alternatywa do metod mechanicznych i narzędziowych.
Oprócz efektu oczyszczenia, odmłodzenia oraz intensywnego nawilżenia (wszystko w ramach jednej sesji), technika ta ma jeszcze jedną zaletę. Jest to minimalny wpływ na skórę. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Nawet jeśli po zabiegu wystąpi niewielkie zaczerwienienie, zwykle znika ono w czasie krótszym niż godzina. Jest to małoinwazyjny, znany od dawna i popularny zabieg estetyczny, który daje trwały efekt nasycenia i odnowy skóry oraz oczyszczenia okolic twarzy, szyi i dekoltu.


Kto może korzystać z zabiegu?

Hydrafacial jest przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, w tym do skóry wrażliwej. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.
Polecany jest dla osób z silnym wysuszeniem skóry, zablokowanymi porami, czarnymi kropkami, powierzchownymi zmarszczkami lub cerą tłustą, a także jako zabieg polecany przed ważnym wydarzeniem, aby zniwelować zmęczenie z twarzy i dodać skórze blasku.
Praktycznie dla każdego rodzaju skóry kosmetolog dobierze odpowiedni zabieg Hydrafacial. Jako nowoczesne urządzenie posiada masę końcówek, serum i boosterów, zapewniających maksymalne odżywienie, złuszczenie, ukojenie i oczyszczenie.


Wskazania do leczenia:

 • - Zwiększona aktywność sebum;
 • - zaskórniki, czarne kropki, pryszcze;
 • - drobne linie i zmarszczki;
 • - zmniejszenie turgoru;
 • - nierównomierny koloryt cery;
 • - fotostarzenie;
 • - łuszczenie, suchość.Jak wygląda procedura?

Cały zabieg trwa około jednej godziny.
Etap 1 - Przygotowanie skóry do zabiegu: usunięcie makijażu, tonizacja.
Etap 2 - Oczyszczanie skóry za pomocą jednorazowej końcówki. Usuwanie martwych komórek skóry. (krótkie i szybkie ruchy, uczucie podciśnienia przy przesuwaniu).
Krok 3 - Nałożenie serum i maski w zależności od rodzaju skóry.
Serum i maska, które wnikają w oczyszczone pory, mają działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i sebo-regulujące.

Jakiego urządzenia używamy?

Jest to urządzenie GLOWSKIN PRO, prawdziwy kombajn kosmetyczny! Wykorzystujemy go do zabiegów takich jak hydrafacial, carbopeeling, lipokawitacja, liftingi podciśnieniowe i multipolarne RF.
Dzięki GLOWSKIN PRO nawilżamy, oczyszczamy i odmładzamy skórę, a także możemy działać w innych dziedzinach kosmetologii. Posiadamy również lampy LED, które wykorzystywane są w zabiegach anti-aging.


Jakich efektów możemy się spodziewać?

 • - Złuszczanie naskórka;
 • - Rewitalizacja;
 • - Stymulacja kolagenu;
 • - Nawilżanie;
 • - Oczyszczanie.Ile zabiegów należy wykonać?

Wszystko zależy od stanu Twojej skóry i stylu życia. Może to być tylko jeden zabieg, po którym zobaczysz efekt "wow". W przypadku zwiększonego wydzielania sebum zaleca się wizyty raz na 2 miesiące. Ale to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Możesz przyjść na bezpłatną konsultację, podczas której specjalista opracuje plan leczenia dla Twojej skóry.


Kompleksowa pielęgnacja

W naszym cenniku można zobaczyć zabiegi na twarz, szyję lub dekolt. A także w połączeniu z innymi metodami leczenia.
Dla cery bardzo problematycznej zawsze zalecamy kompleksową kurację - dieta, witaminy, odpowiedne zabiegi kosmetyczne oraz hydrofacial wraz z oczyszczaniem mechanicznym. W tym przypadku maska LED jest w prezencie! Zabieg trwa 2-2,5 godziny.

Dlaczego warto wybrać Hydrafacial?

1. Atraumatyczne oczyszczanie próżniowe skóry jest całkowicie bezbolesne.
2. Po zastosowaniu zabiegu hydrafacial następuje efekt czystości, piękna i zdrowego blasku skóry.
3. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
4. Brak okresu rekonwalescencji.
5. Procedura całoroczna.


Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych zabiegów w Polsce.
Dodatkowo, zgodnie ze wskazaniami konkretnego pacjenta, można zastosować drenaż limfatyczny, hydrodermabrazję, peelingi kwasowe, terapię światłem z lampą LED.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz śmiało przyjść na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem lub zadzwoń do naszych administratorów, którzy udzielą Ci bardziej szczegółowych informacji na temat naszych zabiegów.


powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com