Kraków, Sandomierska 3/3
(lokal usługowy)


O nasCracovia Сlinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii i depilacji laserowej, która oferuje usługi w zakresie ochrony zdrowia, młodości i urody.

Klinika została stworzona przez dr Julię Juszczenko z myślą o zdrowiu ludzi i z marzeniem o wyjątkowym miejscu, które spełnia wysokie, nowoczesne standardy jakości usług.

Nazwa kliniki pochodzi od łacińskiej nazwy miasta Krakowa, w sercu którego znajduje się klinika.

Wszyscy nasi specjaliści mają wyższe wykształcenie i bezcenne doświadczenie zawodowe, a także są stale szkoleni w celu doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności praktycznych. Praca naszych specjalistów opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta przy użyciu innowacyjnych metod i nowoczesnego sprzętu high-tech.

Klinika często prowadzi szkolenia dla lekarzy i kosmetologów.

W Cracovia Clinic można liczyć na bezpłatne konsultacje, regularne promocje, stałe zniżki, a także oczywiście na profesjonalizm zespołu i pełną anonimowość. Między innymi, zawsze można u nas kupić profesjonalne kosmetyki i bony upominkowe.

Czuj się zaproszona do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!

_K2A9984.jpg

Miło nam powitać Cię na stronie internetowej Cracovia Сlinic!

Chcesz umówić się na konsultację, zmienić godzinę zabiegu lub uzyskać więcej informacji? Przedstawiam Ci Olgę, naszą administratorkę. Gościnnie wita gości, dokonuje rezerwacji, pomaga w wyborze procedur, prezentuje dodatkowe usługi i realizuje płatności. Olga spełnia obowiązki organizacyjne i ekonomiczne, tworząc atmosferę ciepła, komfortu i przytulności, byś w trakcie wizyty mogła się rozluźnić i odprężyć. Zaoferuje Ci filiżankę kawy, będzie Cię otaczać troską i uwagą, pomoże Ci wypełnić kartę pacjenta. Jest zorganizowana, punktualna i odpowiedzialna. Posiada też wyższe wykształcenie pedagogiczne.

Mówi po polsku, ukraińsku, rosyjsku i angielsku. Ma doświadczenie jako nauczycielka i administratorka. Jest towarzyska i przyjazna.

„Świat urody jest dla mnie nową i bardzo interesującą branżą. Mam nadzieję, że CRACOVIA CLINIC z łatwością otworzy przed Tobą magiczny świat urody, zdrowia i transformacji. Do zobaczenia!”

Администратор Ольга 2020-04-17 16.52.51 копия.jpg


Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com