RF multipolarny w Krakowie - Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

RF multipolarny

img

Co to jest multipolarny RF lifting?
Znany od dawna niechirurgiczny zabieg odmładzający na twarz i ciało, który opiera się na działaniu prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Głównym celem tej techniki jest przywrócenie napięcia skóry i praca nad obszarami problemowymi (biodra, pośladki, brzuch). Zabieg ten nazywany jest również radioliftingiem lub liftingiem falami radiowymi, co daje łagodny, ale skuteczny efekt.
Wiele osób obawia się operacji ujędrniania skóry i długiego okresu rekonwalescencji. Dlatego problemy starzejącej się i zwiotczałej skóry można rozwiązać również za pomocą multipolarnego liftingu RF. Jest to całkowicie bezpieczna i bezbolesna alternatywa korekcji kształtu ciała i konturów twarzy, dostępna już w Cracovia Clinic.


Jakiego urządzenia używamy?
Jest to urządzenie GLOWSKIN PRO - prawdziwy kombajn kosmetyczny! Wykorzystujemy go do zabiegów takich jak hydrafacial, carbopeeling, lipokawitacja, ultradźwiękowe liftingi podciśnieniowe i multipolarne RF.
Dzięki GLOWSKIN PRO szybko nawilżamy, oczyszczamy i odmładzamy skórę, a także możemy działać w innych dziedzinach kosmetologii. Posiadamy lampy LED, które wykorzystywane są w zabiegach anti-aging.


Jaki efekt otrzymamy po zabiegu?
1. Wyraźniejszy owal twarzy lub smuklejszy kontur ciała.
2. Napniętą skórę.
3. Likwidacja cellulitu
4. Przywrócenie jędrności skóry.
5. Redukcja złogów tkanki tłuszczowej w obszarach problemowych.


Zasada działania urządzenia kosmetologicznego RF-lift
Z wiekiem włókna kolagenowe skóry nie są już w stanie utrzymać pięknego szkieletu i jędrności. Z tego powodu zaczynają pojawiać się fałdy nosowo-wargowe, podwójny podbródek i opadające brwi - wizualne postarzenie i zmęczona twarz.
Lifting pomaga zatrzymać ten proces i przywrócić piękny i napięty wygląd ciała.
Energia cieplna celuje w podskórne złogi tłuszczu, jednocześnie szybko redukując włókna tkanki i stymulując produkcję nowego kolagenu. Temperatura jest stopniowo podnoszona do 44 stopni, jednocześnie rozszerzając naczynia krwionośne i tworząc nowy kolagen.
Oparzenia nie są możliwe, ponieważ temperatura na powierzchni skóry nie ulega zmianie. A wielobiegunowość czyni tę procedurę dość skuteczną, ponieważ każda częstotliwość ma ukierunkowany wpływ na konkretną głębokość.


Jakie są zalety techniki:
  • - Bezbolesność zabiegu;
  • - Brak okresu rekonwalescencji;
  • - Całoroczność zabiegu
  • - Bezpieczeństwo;
  • - Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu;
  • - Czas zabiegu to tylko około 30 minut;Kompleksowe podejście
Naszy kosmetologowie uwielbiają ten zabieg, ponieważ można go łączyć z innymi zabiegami, aby wzmocnić efekt. Co jest najważniejsze, że uruchamia mechanizmy odmładzające. Multipolarne liftingi RF doskonale działają w połączeniu z masażami, fotoodmładzaniem, peelingami, mezoterapią itp. dając jeszcze lepsze efekty!


Kto nie powinien poddawać się zabiegowi?
1. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.
2. Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletni.
3. Jeśli masz świeże blizny lub ślady potrądzikowe.
4. Jeśli masz implanty w obszarze, który ma być poddany zabiegowi.


Ile zabiegów muszę wykonać?
W celu uzyskania dokładnej odpowiedzi konieczna jest konsultacja ze specjalistą.
Zwykle wykonuje się 6-8 zabiegów w odstępie jednego lub dwóch tygodni, ale może to być mniej, w zależności od wieku, stanu zdrowia, wagi i trybu życia.
Komu zaleca się zabieg?
Szczególnie polecamy wypróbowanie tej techniki kobietom po 30 roku życia jako profilaktykę starzenia się i leczenie zanikającej skóry. Polecany jest również wszystkim tym, którzy zmagają się z otyłością, "pomarańczową skórką", problemami metabolicznymi, mikrokrążeniem.


Jak zapisać się na zabieg?
W Cracovia Clinic możesz poddać się pełnemu cyklowi zabiegów w przystępnej cenie. Dla stałych klientów mamy dodatkowe rabaty.
Nasi administratorzy są dostępni 24/7. Możesz umówić się na wizytę na kilka sposobów:
1. Zadzwonić pod numer 
2. Zapisać się poprzez formularz na tej stronie.
3. Polecamy szczególnie wypróbowanie tej techniki kobietom po 30 roku życia jako profilaktykę przeciwstarzeniową i leczenie zanikającej skóry.
Polecany jest również wszystkim tym, którzy zmagają się z otyłością, "pomarańczową skórką", problemami metabolicznymi, mikrokrążeniem.


Jak zapisać się na zabieg?
W Cracovia Clinic możesz poddać się pełnemu cyklowi zabiegów w przystępnej cenie. Dla stałych klientów mamy dodatkowe rabaty.
Nasi administratorzy są dostępni 24/7. Możesz umówić się na wizytę na kilka sposobów:
1. Zadzwoń do nas 
2. Zapisz się poprzez formularz na tej stronie.
3. Pisać na naszych platformach social media: FB, Instagram, Telegram, Viber.
4. Zarezerwować online przez Moment.pl lub Booksy.
Wszystkie ceny można zobaczyć na tej stronie w rozdziale "Cennik".
Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas, a my udzielimy Ci kompleksowej informacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?