LIFTING TWARZY, SZYI, DEKOLTU I RĄK w Krakowie - Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiLIFTING TWARZY, SZYI, DEKOLTU I RĄK

img

Lifting wektorowy twarzy, szyi, dekoltu i rąk

EFEKT LIFTINGU TWARZY, SZYI I DEKOLTU ORAZ RĄK Z UŻYCIEM PREPARATU DO LIFTINGU WEKTOROWEGO

Efekt liftingu wektorowego

Lifting i konturowanie wektorowe

Lifting wektorowy jest to oryginalny preparat hydroksyapatytu wapnia, który silnie stymuluje syntezę kolagenu. Wykorzystywany do konturowania twarzy oraz odmładzania dłoni, daje wyraźne i długotrwałe efekty:

• Wypełnianie zmarszczek

• Lifting wolumetryczny i konturowanie

• Odmłodzenie

Lifting wektorowy jest znany na całym świecie od ponad dekady. Jest to najlepiej przebadany i wypełniacz stosowany w medycynie estetycznej. Używany przez nas preparat posiada nie tylko pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, ale również certyfikat FDA. Stosowany w 60 krajach całego świata, zyskał niezwykłą popularność i pobił rekordy sprzedaży – ponad 6.000.000 ampułek zostało wykupionych w oszałamiająco krótkim czasie!

Co można upiększyć przy pomocy liftingu wektorowego?

KOŚCI POLICZKOWE

Podany w okolicę kości policzkowych przywróci utraconą z wiekiem objętość skóry, wizualnie „uniesie” twarz i pozostawi wyraźny efekt liftingu.

ZMARSZCZKI „ŚMIECHOWE”

Doskonale wypełnia bruzdy nosowo-wargowe. Stymulując produkcję kolagenu, napina cerę i poprawia mikrokrążenie w skórze. Efekt jest nienachalny, naturalny i długotrwały.

ZMARSZCZKI „LALKI” LUB LINIE MARIONETKI

Fałdy w kącikach ust mogą być nie tylko oznaką starzenia, ale też cechami anatomicznymi wynikającymi z wady zgryzu. Ich pojawienie się diametralnie zmienia nasz wygląd – niezależnie od samopoczucia, wiecznie wyglądamy na zmęczonych i niezadowolonych. Lifting wektorowy i tutaj jest rozwiązaniem – nie tylko wypełnia zmarszczkę niwelując ją optycznie, lecz dodatkowo tworzy warstwę chroniącą przez jej ponownym powstaniem w przyszłości.

OWAL TWARZY

Lifting wektorowy bardzo dobrze radzi sobie z konturowaniem owalu twarzy i żuchwy. Podnosi opadnięte policzki i pozwala przywrócić młodzieńczy profil twarzy. Na domiar nie jest zabiegiem obciążającym dla naszej skóry - a to czyni go niezwykle konkurencyjnym rozwiązaniem.

PODBRÓDEK

Niewystarczająca objętość, poziome zmarszczki nad brodą czy dwudzielny podbródek - to następne problemy, których rozwiązanie stanowi lifting wektorowy. Modelowanie przy jego pomocy to niezwykle skuteczna i bezpieczna inwestycja.

NOS

Przy użyciu preparatu można łatwo skorygować małe garby czy nieestetyczny czubek nosa. Plastyka z użyciem liftingu wektorowego daje szerokie możliwości.

SKRONIE

Korekta zapadniętych skroni, nadanie im objętości i kształtu charakterystycznego dla młodych ludzi jest kolejną możliwością, którą stawia przed nami lifting wektorowy. Likwidacja nieestetycznych zagłębień i lifting utrzymują się ponad rok!

RĘCE

Wiotka skóra, wyraźnie odznaczające się ścięgna i wystające ponad poziom skóry żyły na grzbiecie dłoni – takie defekty można poprawić dzięki lifingowi wektorowemu. Substancja, której używamy w naszej klinice, nie tylko uzupełni utraconą objętość, ale również przywróci zdrowy i równomierny koloryt naszej skórze. Spracowane dłonie zaznają odpoczynku, oczy zaś nacieszą się widokiem pięknej i zadbanej skóry.

OKOLICE SZYI I DEKOLTU, BRZUCH

Technika, której używamy w naszej klinice, wzmacnia i ujędrnia zwiotczałą skórę szyi, wypełnia bruzdy przynosowe (tzw. małpi pyszczek), redukuje zmarszczki „senne” dekoltu oraz zmniejsza wiotkość skóry brzucha. Efekt ulega pogłębieniu przez kolejne 3 miesiące po zabiegu, a efekt końcowy utrzymuje się ponad rok.

Mechanizm działania liftingu wektorowego

Używany przez nas preparat do liftingu wektorowego jest zawiesiną hydroksyapatytu wapnia w żelowym nośniku. Zawiera bardzo małe cząsteczki substancji aktywnej - hydroksyapatytu wapnia. Jony wapnia i fosforu, zawarte w preparacie, są naturalnymi składnikami naszego środowiska, które występują też w naszym organizmie. Posiadają wysoką biozgodność i są bezpieczne.

W skórze preparat natychmiast samoczynnie wypełnia zwiotczałe przestrzenie. Cząsteczki hydroksyapatytu stymulują komórki skóry (fibroblasty) do syntezy nowego kolagenu. Z biegiem czasu żel, który jest nośnikiem substancji czynnych, ulega wydaleniu przez nasz organizm - również w zupełnie naturalny i fizjologiczny sposób. Jednak pozostałe składniki (aktywne) pozostają w naszej skórze i nadal działają stymulująco. Skóra pozostaje jędrna i pełna dzięki zapasom, które sama zgromadziła, zmotywowana przez preparat.

Efekty, na które możemy liczyć, zależą oczywiście od stanu wyjściowego – głębokości zmarszczek, naszego wieku, jak również ogólnego stanu zdrowia i kondycji organizmu. Średnio jednak możemy cieszyć się piękną skórą rok lub dłużej!

Jak wygląda zabieg liftngu wektorowego?

Zabieg trwa od 30 do 90 minut w zależności od ilości preparatu, jakiej używamy, oraz miejsca, które upiększamy.

Preparat podaje się zazwyczaj przez kaniulę (rzadziej – igłę), co podwyższa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Dodatkową opcją jest dodanie lidokainy, znieczulenia miejscowego, podczas procedury rozcieńczania preparatu.

W porównaniu z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego, preparat używany w naszej klinice powoduje zdecydowanie mniejszy obrzęk pozabiegowy. Zazwyczaj już na następny dzień pacjenci mogą wrócić do codziennych czynności.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat po prawej stronie - chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania! Czuj się zaproszona do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?