Laser Aleksandrytowy w Krakowie - Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)


Laser Aleksandrytowy
Laser Aleksandrytowy

Obszar zastosowania:


Urządzenie do depilacji laserowej to sprzęt aleksandrytowy, który posiada technologię dynamicznej depilacji „w ruchu” - MOVEO! Dzięki 20 mm szafirowej końcówce i częstotliwości impulsów 10 Hz depilacja skóry o powierzchni 10 cm2 trwa od 10 do 25 sekund. Jest to całkowicie bezbolesne i skuteczne niezależnie od fototypu skóry.

Pomysł opiera się na 4 podstawowych pojęciach:

  • wydajność;

  • szybkość;

  • bezpieczeństwo;

  • gładkość.


Moveo to technika laserowej depilacji. Można ją określić jako depilację „w ruchu” lub, jak podaje włoska firma — depilację dynamiczną. Podstawę stanowi laser aleksandrytowy wraz ze wszystkimi swoimi licznymi zaletami. Technologia pozwala na zastosowanie lasera aleksandrytowego na każdym fototypie skóry, a także na skórze opalonej, co wcześniej było niedopuszczalne. Po raz pierwszy zastosowano nasadkę, gdzie następuje chłodzenie szafirowej końcówki, która przekazuje impuls laserowy na dany fragment skóry.


ile zabiegów jest zalecanych?

Aby uzyskać jak najlepszy efekt depilacji, należy najpierw skonsultować się ze specjalistą, który przeprowadza zabieg. Średnio w czasie jednej terapii lekarz zaleca 6-12 zabiegów. Następnie zaleca jedną procedurę co sześć miesięcy, w celach profilaktycznych. Czas depilacji laserowej na powierzchni 10 cm² to zaledwie 30 sekund.

Sprzęt do depilacji laserowej pozwala pozbyć się około 96% włosów z określonego obszaru skóry. Takiego wskaźnika wydajności nie ma żaden inny sprzęt. Wyniki te zostały potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi przeprowadzonymi we włoskich klinikach.

Dostawcą technologii i urządzeń do naszej kliniki jest włoska firma DEKA.


Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com