Kraków, Sandomierska 3/3
(lokal usługowy)


Laser Aleksandrytowy Motus AX
Laser Aleksandrytowy Motus AX

Obszar zastosowania:


Urządzenie do depilacji laserowej Motus AX to pierwszy i jedyny na świecie sprzęt aleksandrytowy, który posiada najnowszą technologię dynamicznej depilacji „w ruchu” - MOVEO! Dzięki 20 mm szafirowej końcówce i częstotliwości impulsów 10 Hz depilacja skóry o powierzchni 10 cm2 trwa od 10 do 25 sekund. Jest to całkowicie bezbolesne i skuteczne niezależnie od fototypu skóry.

Moveo: technologia efektywnej depilacji. Pomysł opiera się na 4 podstawowych pojęciach:

  • wydajność;

  • szybkość;

  • bezpieczeństwo;

  • gładkość.


Moveo to innowacyjna technika laserowej depilacji. Można ją określić jako depilację „w ruchu” lub, jak podaje firma Deka Laser — depilację dynamiczną. Podstawę stanowi laser aleksandrytowy wraz ze wszystkimi swoimi licznymi zaletami. Technologia Moveo pozwala na zastosowanie lasera aleksandrytowego na każdym fototypie skóry, a także na skórze opalonej, co wcześniej było niedopuszczalne. To zaś czyni Motus AX wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Po raz pierwszy zastosowano nasadkę, gdzie następuje chłodzenie szafirowej końcówki, która przekazuje impuls laserowy na dany fragment skóry. Zastosowanie tej techniki pozwala w pełni wykorzystać potencjał energetyczny, co skutkuje zwiększeniem skuteczności i efektywności do wcześniej nieznanych poziomów.


Motus ax (moveo) – ile zabiegów jest zalecanych?

Aby uzyskać jak najlepszy efekt depilacji, należy najpierw skonsultować się ze specjalistą, który przeprowadza zabieg. Średnio w czasie jednej terapii lekarz zaleca 6-12 zabiegów. Następnie zaleca jedną procedurę co sześć miesięcy, w celach profilaktycznych. Czas depilacji laserowej na powierzchni 10 cm² to zaledwie 30 sekund.

Sprzęt do depilacji laserowej Motus AX pozwala pozbyć się około 96% włosów z określonego obszaru skóry. Takiego wskaźnika wydajności nie ma żaden inny sprzęt. Wyniki te zostały potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi przeprowadzonymi we włoskich klinikach.


Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com