Usuwanie brodawek - laserowe usuwanie brodawek i kłykcin: z twarzy, z powieki, wirusowuch, cena, opinie - Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)Usuwanie brodawek

img Szczególnym rodzajem zmian skórnych są brodawki. Większość z nich (z wyjątkiem brodawek starczych) ma charakter wirusowy. Dlatego kontakt z osobą zakażoną wirusem brodawczaka lub z przedmiotami, których dotknęła może prowadzić do ich rozwoju. Zewnętrznie brodawki są gęstymi guzkami o podłużnym, okrągłym lub spiczastym kształcie o cielistym kolorze. I chociaż należą do łagodnych zmian skórnych i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, lepiej jest je usunąć, gdy zostaną wykryte.

Dlaczego nie należy opóźniać usuwania brodawek

Pomimo faktu, że przyczyną brodawek jest infekcja wirusowa i istnieją farmakologiczne sposoby ich leczenia, lepiej pozbyć się tych zmian natychmiast, w celu: *zapobiegania dalszemu wzrostowi i rozmnażaniu się brodawek, tworzących skupiska rozprzestrzeniające się na zdrową skórę;

Stosowanie leczenia farmakologicznego lub preparatów naturalnych jest procesem rozciągniętym w czasie. Szybkie efekty leczenia można uzyskać jedynie poprzez usunięcie zmian. Pomimo, że koszt procedury jest większy niż leków przeciwwirusowych i immunomodulujących, jej skuteczność jest znacznie lepsza.

Laserowe usuwanie brodawek

Obecnie najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą pozbycia się brodawek jest usuwanie laserowe. Istnieją dwie technologie przeprowadzenia tej procedury, przy użyciu różnych rodzajów lasera:

Jaką metodę wybrać określa lekarz na podstawie wyników przeprowadzonej diagnostyki. Na ten wstępny etap w naszej klinice poświęcamy dużą uwagę, a do diagnostyki wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt.

Zalety laserowego usuwania brodawek

Cechy laserowego usuwania brodawek

Laserowe usuwanie brodawek w Cracovia Clinic

Nasza klinika jest multidyscyplinarnym centrum medycznym specjalizującym się w leczeniu różnych chorób za pomocą innowacyjnych technologii laserowych. Wykonujemy zabiegi usuwania laserem wszelkiego rodzaju brodawek, w tym:

Zalety naszej kliniki:Przed/Po

powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com