Laser frakcyjny co2 - laserowe odmładzanie twarzy: efekty, zabieg, cena, opinie, Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiLaserowa frakcyjna rejuwenacja

img W życiu każdej kobiety następuje moment, gdy oznaki starzenia się skóry zaczynają być widoczne. Zazwyczaj następuje to w przełomowym momencie – 30. wiosen. Nie zaważają one jeszcze na naszym wyglądzie, nie powodują nawet dyskomfortu. Lekkie zmarszczki w okolicach oczu i ledwo zaznaczone fałdy nosowo-wargowe przydają nam powagi lub nawet odrobinę dostojności. 

Jeżeli jednak chcemy zachować młody wygląd i zdrową, gładką cerę na dłużej, to właśnie jest moment, w którym powinnyśmy zacząć zabiegi — teraz, gdy delikatne techniki przyniosą znaczący efekt.

Nie warto się jednak poddawać, jeśli ten wiek jest już za nami! Innowacyjne techniki sprzętowe potrafią zdziałać cuda — i nie ma w tym ani grama przesady.

Najskuteczniejszym zaś ze znanych we współczesnej kosmetologii sposobów jest laser frakcyjny i resurfacing twarzy — właśnie z jego pomocą.

Czym jest laserowa frakcyjna rejuwenacja?

Laserowa frakcyjna rejuwenacja to innowacyjna metoda sprzętowa, charakteryzująca się wysoką wydajnością, bezpieczeństwem oraz krótkim okresem rehabilitacji po zabiegu.

Metoda opiera się na ukierunkowanej, krótkotrwałej ekspozycji skóry twarzy (lub ciała) na promienie lasera frakcyjnego.

Lasery frakcyjne stosowane w kosmetologii pobudzają do pracy mechanizmy odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny w głębokich warstwach dermy. To zaś skutkuje polepszeniem struktury skóry — staje się ona bardziej jędrna i elastyczna, o ujednoliconym kolorze.

Kiedy zdecydować się na laserową rejuwenację?

Frakcyjne odmładzanie twarzy jest polecane dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku.
Wygładzić w ten sposób możemy różne części ciała.

Po zakończeniu sesji odmładzających widoczne są następujące efekty:

- głębokie zmarszczki ulegają spłyceniu, a drobne wygładzają się
- przebarwienia znikają lub bledną
- blizny zlewają się optycznie ze skórą
- rozstępy i siateczki naczyniowe ulegają całkowitemu cofnięciu
- blizny atroficzne po trądziku zostają wygładzone

Frakcyjne laserowe odmładzanie skóry to nie tylko metoda odmładzająca, ale również skuteczna metoda leczenia trądziku.

Cechy charakterystyczne resurfacingu skóry:

W  centrum technologii laserowej Cracovia Clinic w programach laserowego odmładzania wykorzystuje urządzenie Smart Xide DOT, pozwalające na bezpieczną pielęgnację skóry, dzięki precyzyjnej regulacji głębokości penetracji wiązki laserowej.

Istotą metody frakcyjnego odmładzania jest krótkotrwały wpływ promieniowania na konkretny obszar skóry, powodujący mikrouszkodzenia termiczne. Sąsiednie tkanki nie są uszkadzane. Miejscowy wpływ termiczny prowadzi do aktywacji komórek „uśpionych”, rozpoczęcia procesu produkcji kolagenu i elastyny oraz śmierci zbędnych, balastowych komórek.

Nie trzeba specjalnie przygotowywać się do takiego zabiegu.

Na 2 tygodnie przed wizytą u kosmetologa należy jedynie przerwać procedury, które mogą uszkodzić skórę (głębokie oczyszczanie twarzy, peeling chemiczny, akupunktura itp.) oraz zrezygnować z wizyt na plaży czy w solarium.

Rehabilitacja

Okres rehabilitacji zależy od indywidualnych potrzeb każdego pacjenta i wynika z charakterystyki jego organizmu, skóry oraz wieku. Żelazną zasadą jest jednak, że w ciągu 15 dni po zabiegu nie można się opalać, pływać na basenie, chodzić na saunę ani plażę. Należy bezwzględnie słuchać zaleceń lekarza i stosować tylko i wyłącznie te kosmetyki, które zostaną przez niego zalecone.

Jeżeli starasz się zachować młodość, urodę i wdzięk lub marzysz o wyeliminowaniu niedoskonałości skóry, laserowe odmładzanie frakcyjne (resurfacing) jest najlepszą metodą osiągnięcia Twojego celu. Czuj się zaproszona do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!


Przed/Po
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?