Peeling laserowy - cena, opinie Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

Peeling laserowy

img Twarz mówi o nas wszystko -  jest naszą wizytówką, o którą dbamy, a która potrafi odbić nie tylko nasze emocje, ale również charakter czy zwyczaje.

Zdrowa, gładka i jaśniejąca cera, promienny uśmiech, piękny profil – to wszystko fundament naszej pewności siebie, a więc i marzenie każdej kobiety.

Jednym ze sposobów na osiągnięcie pożądanego efektu jest regularna pielęgnacja skóry, w szczególności profesjonalne oczyszczanie — peeling (ang. peel - szlifować). Oczywistą drogą do osiągnięcia tego celu jest regularna, cierpliwa pielęgnacja naszej urody, tak, by przedwcześnie nie przekwitła. Nieocenioną pomocą w tym zakresie jest profesjonalne oczyszczanie – peeling laserowy, dzięki któremu możemy osiągnąć daleko lepsze, długotrwałe efekty, niemożliwe do uzyskania w domu.

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem technologii laserowej – nic zresztą dziwnego, jeżeli przyjrzymy się ich skuteczności.

Co daje laserowy peeling twarzy, czego próżno szukać w innych peelingach?

Otóż okazuje się on być rozwiązaniem nie tylko drobnych, ale i poważnych problemów skórnych. Szybko zyskał aprobatę i szerokie zastosowanie nie tylko w kosmetologii, ale również w medycynie; nie tylko przy rozwiązywaniu problemów natury estetycznej, ale również tych stricte zdrowotnych, terapeutycznych. Ponadto, przy zastosowaniu najnowszej technologii laserowej, możemy zyskać doskonałe wyniki w relatywnie krótkim czasie – pomijając żmudne, staromodne techniki i bardzo szybko mogąc cieszyć się piękną cerą.

Główną zaletą peelingu laserowego jest możliwość rozwiązania poważnych problemów przy minimalnych uszkodzeniach dermy;
decydując się nań mamy możliwość osiągnięcia najlepszych wyników, sprowadzając niemalże do zera efekty uboczne.

Ekspozycja laserowa pozwala z „jubilerską precyzją” pracować z problematycznymi obszarami, co jest bardzo ważne dla wrażliwych obszarów, takich jak skóra wokół oczu, usta, kąciki ust itp.

Niepodważalną przewagą nad innymi sposobami jest widoczność niesamowitych rezultatów już po pierwszym zabiegu!

JAK DZIAŁA PEELING LASEROWY?

Długość promienia, głębokość i czas trwania ekspozycji określamy biorąc pod uwagę defekt, który usuwamy, oraz charakter zabiegu (powierzchniowy, średni lub głęboki peeling).
Na obszarach skóry wystawionych na działanie promienia lasera, wypalamy zrogowacenia, spalamy cienką warstwę skóry wraz z istniejącymi defektami — tak właśnie działa peeling laserowy.

Jednocześnie podrażnienie najbliższych tzw. żywych komórek skóry uruchamia proces regeneracji – stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, które są odpowiedzialne za elastyczność i odnowę skóry.

Kolejną istotną zaletą peelingu laserowego jest jego bakteriobójcze działanie – mikroorganizmy chorobotwórcze giną, skóra zostaje zdezynfekowana.

Po zabiegu laserowym na skórę nakładamy specjalne preparaty wspomagające gojenie się i odnowę skóry.

Wskazaniami do peelingu laserowego są najczęściej plamy pigmentowe, piegi, drobne zmarszczki, trądzik pospolity i niegłębokie blizny.

Peeling laserowy ma wiele dodatkowych zalet, które uwidaczniają się już w kilka dni po przeprowadzonym zabiegu. Spowalnia proces fotostarzenia się skóry. Głębokie zmarszczki ulegają spłyceniu, a drobne wygładzają się. Przebarwienia znikają lub bledną, blizny zlewają się optycznie ze skórą, rozstępy i siateczki naczyniowe ulegają całkowitemu cofnięciu. Blizny atroficzne po trądziku zostają wygładzone. Ponadto procesy metaboliczne i regeneracyjne ulegają intensyfikacji, w tym synteza kolagenu, co pozwala skórze ujędrnić się i daje efekt liftingu. Cera zyskuje również na kolorycie, który wyrównuje się pod wpływem lasera.Przed/Po
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?