Laserowe usuwanie trądziku - laseroterapia trądzik różowatego - cena, opinie: Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiLaserowe leczenie trądziku

img Trądzik stanowi problem dla wielu z nas, niezależnie od wieku czy płci. Jest jedną z głównych przypadłości, z którymi pacjenci zwracają się do dermokosmetologów.

CO JEST PRZYCZYNĄ?

Choroba ta powstaje w wyniku zapalenia mieszków włosowych i gruczołów łojowych, gdy zostają one zablokowane przez nadmiar łoju lub zakażenie skóry.

Jak nie trudno wywnioskować — jest to więc nie tylko spory defekt estetyczny, ale również wskazówka, że w naszym organizmie mogło dojść do sporych zaburzeń.

Najczęstszymi przyczynami chorób trądzikowych, oprócz nadmiernej produkcji sebum, są:

- problemy z układem hormonalnym
- choroby układu moczowo-płciowego
- choroby układu pokarmowego

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY, JAKIE POPEŁNIAMY

Niestety, często narażamy się na problemy skórne, stosując w dużej ilości agresywne środki chemiczne, które szkodzą skórze wysuszając ją. Funkcje ochronne zostają upośledzone, a skóra staje się podatna na infekcje. Z tego też powodu stosowanie produktów o wysokim pH jest surowo zabronione.

Warto też wspomnieć o tragicznym w skutkach zwyczaju wyciskania pryszczy. Próba samodzielnego pozbycia się komedonów, niedojrzałych pryszczy, prowadzi do wnikania wysięku w głąb tkanek, prowokując ich dalsze nadkażanie. Z tego powodu pod żadnym pozorem nie należy próbować samodzielnego pozbywania się defektów.

Nie wolno również ukrywać pryszczy za pomocą korektorów lub innych kosmetyków maskujących. Blokuje to dostęp powietrza, stwarzając idealne warunki do rozmnażania się bakterii chorobotwórczych. Stosowanie primerów, kremów na bazie niektórych silikonów może powodować destrukcyjne zmiany w mieszkach włosowych i gruczołach łojowych. Z tego powodu dermatolodzy zalecają rezygnację z takich kosmetyków.

Poza samymi pryszczami, komedony oraz zmiany cystowe, które łatwo przeobrażają się w ateromy, potrafią pogorszyć przebieg trądziku.
Tłusty połysk twarzy to więc tylko wierzchołek góry lodowej — sebum, które w odpowiedniej ilości stanowi ochronę dla naszej cery, w zbyt dużej ilości staje się pożywką dla patogenów, które ją niszczą.

Ze względu na możliwe komplikacje i zmiany w głębszych warstwach skóry jest to kwestia, którą należy zająć się natychmiast i bez najmniejszej zwłoki, ponieważ nawet po zagojeniu się krost, cyst i otwartych komedonów powstają blizny i poważne przebarwienia, czasem nawet liszaje, z którymi walka również będzie nas kosztować sporo czasu i zachodu.

Wszystko to powoduje najczęściej duży dyskomfort psychiczny i strach.
Wzrasta niechęć do komunikacji i socjalizacji, człowiek zamyka się w sobie. Ponieważ problem ten nie daje się ukryć pod kosmetykami, łatwo poczuć się osaczonym we własnym ciele i popaść w depresję. Wszyscy przecież wiemy, jak niewiele potrzeba, by zostać ocenionym wzrokowo — wedle badań do wyrobienia „pierwszego wrażenia” wystarcza 6 sekund kontaktu wzrokowego. Deprymujące, nieprawdaż?

LECZENIE TRĄDZIKU W KRAKOWIE

Leczenie trądziku powinno rozpocząć się od badań ogólnych, tych pod kątem niebezpiecznych bakterii oraz testów sprzętowych. Tylko rzetelnie przeprowadzone badania na szeroką skalę pozwolą ujawnić prawdziwą przyczynę trądziku, co jest pierwszym krokiem do skutecznego pozbycia się tej przykrej przypadłości. 

Po zdiagnozowaniu przyczyny rozpoczynamy leczenie właściwe. Jest ono ustalane indywidualnie, w zależności od poszczególnych predyspozycji każdego z nas i łączy się z zastosowaniem właściwej diety. Jednak, by zminimalizować objawy zewnętrzne i przyspieszyć gojenie się ran, wysoce wskazane jest leczenie trądziku metodą laseroterapii.

Laseroterapia to rozwiązanie wielu problemów, takich jak:

- trądzik dolnej połowy ciała
- zwiększona produkcja sebum (łoju)
- powiększone pory
- przebarwienia
- blizny

Laser stymuluje procesy metaboliczne wewnątrz skóry, zwiększa miejscowo odporność i pobudza na nowo jej zdolności obronne. W ten sposób możliwe jest nie tylko wyleczenie cery z kolejnych wysypek, ale również usunięcie konsekwencji trądziku.

Laserowe leczenie pryszczy — rozwiązanie, na które czekałaś od dawna.

Zrób pierwszy krok w kierunku nowego, pięknego życia i nowej, pięknej siebie!

Powiedz: dość! trądzikowi i zadbaj o swój zewnętrzny wygląd i wewnętrzny spokój oraz zdrowie.

W klinice kosmetologii estetycznej Cracovia Clinic doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem pomogą Ci w rozwiązaniu Twojego problemu. Seria zabiegów pozwoli Ci zapomnieć o irytujących pryszczach, czarnych punkcikach czy tłustej, nieestetycznej cerze. 

Twoja skóra będzie gładka, czysta i piękna.
Leczenie trądziku może zmienić Twoją twarz, a wraz z nią — Twoje samopoczucie. Wszystko to zaś — na lepsze.

Nasza klinika skupia się przede wszystkim na tym, byś mógł być szczęśliwy.

Przeczytaj recenzje i dołącz do innych, zadowolonych pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług!

Pozwól, by przez te 6 sekund każdy widział jedynie Twoje piękno, rozpierającą Cię radość i pewność siebie.

Czuj się zaproszony do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!


Przed/Po
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?