Laserowe usuwanie piegów - laserowe usuwanie przebarwień cena, opinie: Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiLaserowe usuwanie przebarwień, piegów i rozjaśnianie cery

img

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ, PIEGÓW ORAZ ROZJAŚNIANIE CERY
Plamy soczewicowate, starcze czy posłoneczne, pojawiają się na skórze z różnych powodów. W większości przypadków jest to związane ze zmianami, które zachodzą w naszej skórze wraz z upływem lat, nadmierną ekspozycją na słońce lub przy zaburzonej gospodarce hormonalnej. Niekiedy zaburzenia pigmentacji są związane z obciążeniami genetycznymi.
Laserowe rozjaśnianie (wybielanie) zmian skórnych jest powszechnie stosowanym rozwiązaniem – pozwala na osiągnięcie świetnych rezultatów, będąc wyjątkowo delikatnym dla organizmu zabiegiem.
W dermatologii wyróżnia się kilka rodzajów zaburzeń pigmentacji: plamy soczewicowate (które mogą być wrodzone lub nabyte. Nabyte dzielą się na starcze lub posłoneczne) i przebarwienia (piegi czy ostuda, zwana również melasmą lub chloasmą). Laserowo można sunąć j wszystkie, niezależnie od rodzaju czy pochodzenia. Ważne jest jednak, by przed zabiegiem zmianę obejrzał specjalista – dlatego zapraszamy na bezpłatne konsultacje, w trakcie których możesz dowiedzieć się o rodzaju oraz pochodzeniu swoich zmian, a przede wszystkim zaś upewnić się, czynie zachodzą żadne przeciwskazania do ich usunięcia.

Ostuda (łac. melasma, chloasma) – co to takiego?
Ostuda to rodzaj ostro odgraniczających się plam na skórze. Mają wyraźne kontury i zazwyczaj ciemno-żółtą lub brązową barwę. Pojawiają się najczęściej na twarzy, rzadziej na szyi czy dekolcie. Wywoływane są przez wiele czynników – ciążę, antykoncepcję hormonalną, menopauzę, ale też działanie promieni UV, wyniszczenie organizmu, starzenie się czy niektóre leki. Ryzyko wystąpienia ostudy u kobiet jest dużo wyższe niż u mężczyzn.

Choć zazwyczaj meleasma jest niegroźna, stanowi nieprzyjemny defekt estetyczny. Cracovia Clinic oferuje bezpieczną metodę usuwania ostudy terapią laserową. Odpowiednio dobrana przez lekarza terapia laserowa pozwala na ujednolicenie kolorytu skóry. Cera staje się znów promienna i jednolita, anomalia zaś rozjaśnia się i w wielu przypadkach całkowicie zanika.

Ponieważ zmiany skórne mogą mieć wiele przyczyn i charakterów, przed zabiegiem konieczna jest wcześniejsza konsultacja ze specjalistą. W Cracovia Clinic udzielamy bezpłatnych konsultacji i wykonujemy profesjonalne zabiegi laserowe.
Posiadamy Laser frakcyjny CO2 renomowanej, włoskiej firmy SmartXideDot, który jest liderem w dziedzinie odbudowy skóry i recerfacingu. Usuwanie przebarwień przy pomocy tego lasera to maksymalny efekt, a ryzyko – sprowadzone do całkowitego minimum. Skóra regeneruje się szybko, a efekt rozjaśnienia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Ponadto laser stymuluje regenerację tkanek, pobudzając fibroblasty do zwiększenia produkcji kolagenu.
W porównaniu z alternatywnymi metodami laserowe usuwanie przebarwień pozwala przy okazji na walkę z rozszerzonymi porami i bliznami, które są równie częstym defektem skórnym.

Przeciwwskazania:
- ciąża i okres karmienia piersią
- choroby zakaźne w szczycie, gorączka
- opryszczka
- mikrouszkodzenia skóry
- skłonność do tworzenia się blizn keloidowych

Przygotowanie do zabiegu, tak samo, jak sam zabieg, jest kwestią indywidualną. Każdy z nas jest inny, co dopiero nasze zmiany i defekty skórne. Dlatego zapraszamy na bezpłatne konsultacje – specjalista kosmetolog zdiagnozuje rodzaj zmiany, omówi plan leczenia i odpowie na wszelkie pytania. 

Zapraszamy do Cracovia Clinic – miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!

Przed/Po
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?