Profesjonalne oczyszczanie twarzy w Krakowie - Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiProfesjonalne oczyszczanie twarzy

img Czysta, zadbana cera to świadectwo elegancji, szyku i zdrowia — podstawa doskonałego wyglądu każdej kobiety.

Aby zachować elastyczność i jędrność skóry wbrew wszelkim przeciwnościom, natura stworzyła unikalny mechanizm: produkcję ochronnego sebum przez gruczoły łojowe.

W idealnych warunkach pokrywa ono gładkim, ochronnym filtrem twarz i zapobiega wnikaniu mikroorganizmów i innych, szkodliwych substancji.

W praktyce jednak, z wielu powodów (reakcja na zmianę pór roku, nieprawidłowe stężenie hormonów, dojrzewanie itp.), homeostaza ta zostaje zaburzona.

W ten sposób dochodzi do zatykania się porów skóry. Bakterie dostają się do wnętrza, pojawiają się nieestetyczne komedony (czarne kropki), zapalenia, trądzik, krosty i pryszcze. Ponadto niewłaściwa codzienna pielęgnacja i zły dobór kosmetyków ma negatywny wpływ na cerę.

Właściwa pielęgnacja twarzy, a w szczególności regularne oczyszczanie w gabinecie, prowadzone przez profesjonalnego kosmetologa, przywróci Twojej skórze perfekcyjny wygląd, nasyci pory tlenem, skutecznie pomoże pozbyć się krost, pryszczy i trądziku.

Zabieg ten pozwoli Ci się odprężyć i nabrać pewności siebie!

Obecnie stosuje się kilka metod oczyszczania — konsulacja u kosmetologa pozwoli Ci wybrać najodpowiedniejszą dla Twojej skóry.

Oto zaś podstawowe ich rozróżnienie:

1. Techniki chemiczne i laserowe — należą do peelingów powierzchniowych, działają na zasadzie usunięcia górnej warstwy skóry za pomocą środka chemicznego lub lasera kosmetycznego.
Procedura jest dość skomplikowana i wymaga starannego wypełnienia rekomendacji kosmetologa.

2. Zabieg mechaniczny, wykonywany bez użycia silnych środków chemicznych.
Kosmetolog nakłada na 15 minut specjalny żel w celu rozszerzenia porów na skórze pacjenta.
Następnie oczyszcza pory, usuwa zamknięte komedony i prosaki za pomocą specjalnych narzędzi, takich jak łyżka kosmetyczna Uno i mezoterapeutyczna mikroigła jednorazowego użytku — w ten sposób usuwane są zbędne komórki warstwy rogowej skóry i nadmiar tłuszczu.

To jednak jeszcze nie koniec pielęgnacji cery!

Kosmetolog nakłada różne maski, od dezynfekujących po nawilżające.

Przez jakiś czas twarz pozostaje lekko zaczerwieniona, najlepiej więc wykonać taki zabieg na kilka dni przed ważnymi wydarzeniami czy uroczystościami, na których chcemy zabłysnąć idealnym wyglądem.

Przez kilka dni po zabiegu nie należy również korzystać z sauny ani solarium, a w pierwszych godzinach powinno się całkowicie zaniechać dotykania twarzy — nawet jej przemywania.

Zadbana, świetlista cera jest marzeniem wielu kobiet. My potrafimy urzeczywistnić to marzenie dzięki odpowiedniej pielęgnacji i kompetentnemu, profesjonalnemu podejściu. Czuj się zaproszona do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!


Przed/Po
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?