Wizyta kontrolna po usuwaniu zmiany w Krakowie - Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiWizyta kontrolna po usuwaniu zmiany

img
Prawie każdy nowotwór może być usunięty chirurgicznie. Znamię, keratoma, dermatofibroma, actinic keratosis, basalioma i wiele innych narośli może, a czasem musi być usunięte chirurgicznie.

Przebieg zabiegu

Najpierw miejsce interwencji zostaje znieczulone, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Następnie przy pomocy jednorazowego, sterylnego skalpela wycina się narośl. Następnie rana jest zamykana, opatrywana i zakładany jest plaster ochronny.

Rehabilitacja po zabiegu

Po zabiegu lekarz udzieli porad dotyczących pielęgnacji rany i umówi wizytę kontrolną w klinice (w celu sprawdzenia i usunięcia szwów). Trwa to zazwyczaj do 14 dni.
Chirurgiczne usunięcie masy może pozostawić bliznę, jak po każdym głębokim urazie skóry. Celem naszych specjalistów jest, aby ta blizna była jak najmniejsza. W tym celu stosujemy ostre skalpele, najlepszy materiał szewny i optymalne techniki szycia. Bardzo ważny jest jednak okres pooperacyjny, staranna pielęgnacja rany, zapobieganie powikłaniom infekcyjnym. Wiele zależy również od indywidualnych cech organizmu. Należy zrozumieć, że u niektórych osób rany goją się niemal całkowicie, a u innych powstają poważne blizny. Jednak nawet jeśli w miejscu usunięcia powstanie blizna, nasza klinika dysponuje metodami radzenia sobie z bliznami.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?