Zabiegi z yżyciem RF MIKROIGŁOWA w Krakowie - Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiZabiegi z yżyciem RF MIKROIGŁOWA

img

Mikroigłowa RF

Mikroigłowa RF, czyli "niechirurgiczny lifting", oddziałuje na naskórek i głębokie warstwy skóry właściwej, zapewniając poprawę elastyczności i jędrności skóry twarzy i ciała: likwidację drobnych linii i zmarszczek, korektę owalu twarzy, wygładzenie i poprawę napięcia skóry, leczenie blizn i rozstępów.


Jak to działa.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu wymiennych jednorazowych głowic z igłami o regulowanej długości (od 0,5 mm do 3,0 mm, w zależności od obszaru i pożądanego rezultatu). Zakres ustawień parametrów naszego urządzenia pozwala na wykonywanie zabiegów w zakresie od tych bardzo delikatnych do bardziej intensywnych.


Microneedling RF to połączenie dwóch zabiegów - RF i mikroneedlingu (mezoterapii mikroigłowej). Przy minimalnym kontrolowanym uszkodzeniu górnych warstw skóry, w jej głębi powstają mikrouszkodzenia termiczne, które pobudzają tkanki do produkcji nowego kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna i promienna. Procedura ta jest uważana za bezpieczną, bez ryzyka poparzeń i pigmentacji.

Radiofrekwencja (RF) to fale elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej, które powodują nagrzewanie skóry właściwej, wywołując szok termiczny, co prowadzi do pobudzenia procesów regeneracji i odbudowy struktury kolagenowej. W ten sposób można uruchomić proces odnowy skóry właściwej, a tym samym uzyskać efekt jędrniejszej skóry.


Microneedling jest zabiegiem, w którym za pomocą głowicy z mikroigłami wykonuje się kontrolowaną mechaniczną stymulacje skóry, która jednocześnie pobudza proces regeneracji.


Zabieg daje naturalny efekt kompleksowej regeneracji skóry, widoczny już po pierwszym zabiegu, który może być bezpiecznie wykonywany niezależnie od pory roku i fototypu skóry.


Efekty:


Zabieg ma działanie kumulacyjne, ale rezultat będzie zauważalny już po pierwszym razie w trzecim tygodniu.


Etapy zabiegu:


W wyniku zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie naskórka w postaci siateczki, które ustępuje samoistnie w ciągu 1-2 dni oraz obrzęk skóry, który również ustępuje nie później niż w drugim dniu.


Jednocześnie istnieje bardzo małe ryzyko wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych, ponieważ niemal cała energia jest rozprowadzana w obrębie skóry właściwej, oddziałując na włókna kolagenowe.


Wskazania:


Przeciwwskazania:


Skutki uboczne.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i obrzęk w miejscach, które były poddawane zabiegowi. Lekkie złuszczanie się skóry może występować do 7 dni.


Pielęgnacja skóry po zabiegu mikroigłowym RF

Przez 7 dni nie używaj agresywnych, peelingujących produktów, nie odwiedzaj solarium i sauny.

Należy stosować łagodne środki oczyszczające i nawilżające.

Obowiązkowo należy stosować filtry przeciwsłoneczne z SPF 50!


Zalecana ilość zabiegów

Nasi eksperci zalecają dla uzyskania najlepszych efektów od 2-6 zabiegów w odstępie 4 tygodni. Liczba zabiegów zależy od potrzeb Twojej skóry i jest dobierana indywidualnie po konsultacji. Zabieg mikroigłowy RF odmładza skórę od wewnątrz i daje długotrwały efekt. Zacznij swoją odnowę już dziś - umów się na wizytę w Cracovia Clinic.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?