Botoksowy lifing szyi - cena, opinie Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)

UsługiToksyna botulinowa typu A w walce z uśmiechem dziąsłowym

img Toksyna botulinowa typu a w walce z uśmiechem dziąsłowym (gummy smile)

Uśmiech jest podstawowym i niezwykle istotnym wyrazem, zwłaszcza w komunikacji niewerbalnej. Wyraża emocje, zdobi nas, mówi o naszym usposobieniu i przyjaznych intencjach. Nie tylko odzwierciedla nasze uczucia, ale również odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu społecznym i pozwala na prawidłową socjalizację. Po uśmiechu rozpoznajesz przecież, jaki naprawdę jest Twój rozmówca. Wedle zasad estetyki idealną sytuacją jest, gdy dziąsła nie pokazują się w trakcie uśmiechu — różnie jednak bywa, prawda?

Uśmiech dziąsłowy to termin, którego używają dentyści. Po angielsku „Gummy smile”, po polsku tzw. koński uśmiech - niełatwo zapomnieć, jeżeli słyszałaś to pod swoim adresem przez całą szkołę.
Jest to problem estetyczny, który nie ma wpływu na zdrowie zębów, jednak w uśmiechu widać powyżej 2 mm dziąseł. Obecnie istnieje skuteczny sposób na pozbycie się tego zjawiska. W tym celu stosowana jest toksyna botulinowa.

Zabieg trwa 10 minut, a efekt utrzymuje się od 4. do 6. miesięcy.
Zadzwoń do nas lub skontaktuj się przez czat, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Czuj się zaproszona do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com
Оlga
Dzień dobry. W czym mogę pomóc?