Depilacja laserowa bikini cena - depilacja laserowa miejsc intymnych głębokie opinie Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)Laserowa depilacja bikini

img

Depilacja laserowa bikini w Cracovia Clinic

        Każda kobieta marzy o tym, by czuć się pewnie i komfortowo w bieliźnie lub kostiumie kąpielowym na plaży. Dlatego depilacja bikini  jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów.

        Istnieje wiele różnych sposobów na pozbycie się włosów na krótki okres czasu, ale niestety zaczynają one szybko odrastać. Po co więc się stresować?! W końcu istnieje depilacja laserowa miejsc intymnych!

       Zabieg ten zajmuje tylko 10 minut. Jest całkowicie bezpieczny, prawie  nieodczuwalny.

       W Cracovia Clinic możesz wykonać następujące zabiegi depilacji laserowej w okolicach intymnych:

-

Depilacja laserowa okolic bikini

       Pacjenci często pytają o różnicę między strefami „głębokie bikini” oraz „klasyczne bikini”.

       Głębokie bikini dla kobiet - to depilacja zewnętrznych narządów płciowych, wzgórka łonowego, a także wzdłuż linii majtek. Podczas tej procedury konieczne jest całkowite rozebranie się.

       Klasyczne bikini dla kobiet to depilacja wyłącznie wzdłuż linii majtek. To znaczy włosy, które wystają spod bielizny.

       Męskie bikini również staje się ostatnio popularne, ponieważ wielu mężczyzn lubi dbać o siebie lub też odczuwa dyskomfort przez nadmierne pocenie się.

       Głębokie bikini dla mężczyzn to całkowita depilacja narządów płciowych. Zabieg ten w żaden sposób nie wpływa na organizm mężczyzny, ponieważ posiadamy całkowicie nieszkodliwy laser.

Jaka jest zalecana ilość zabiegow?

       Głęboki obszar bikini charakteryzuje się zwiększoną sztywnością włosów, gęstym owłosieniem, więc wymagana będzie większa ilość zabiegów w porównaniu z innymi obszarami. Zwykle jest to ponad 10 zabiegów. Z pewnością jednak będziesz zadowolony z otrzymanego rezultatu!

       Dlaczego wybieramy depilację laserową, a nie inne metody usuwania włosów, takie jak depilacja pastą cukrową, golenie, depilatory czy depilacja woskiem!?

1. Gładki efekt okolic intymnych utrzyma się bardzo długie miesiące i lata, a pozostałe metody - do tygodnia czasu.

2. Jeśli masz zapalenie mieszków włosowych i jesteś zmęczony leczeniem, oraz masz problem z wrastającymi włosami już od pewnego czasu, wyjście jest tylko jedno - depilacja laserowa bikini. W 4-6 sesjach całkowicie pozbędziesz się podrażnień oraz wrastania, a Twoje włosy staną się lżejsze i cieńsze.

3. Na plaży na pewno poczujesz komfort!

4. Laser aleksandrytowy DEKA Motus Moveo AX to najlepsze urządzenie, które można było sobie wymarzyć! Brak alergii, blizn i wrastania.

5. Dynamiczna technologia laserowa umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc i gwarantuje bezbolesną depilację!

6. Lekarz lub specjalista zajmujący się tym sprzętem, przeprowadzi z Tobą bezpłatn, indywidualną konsultację, podczas której przekaże wszystkie niezbędne informacje dotyczące zabiegu, a także zdradzi tajemnicę gładkiej skóry.

Dlaczego laser aleksandrytowy DEKA Motus AX z technologią Moveo

       Istnieje wiele różnych laserów do depilacji. Zasadniczo wszystkie są dobre, ale nie zapominajmy, że:

1) Istnieje bolesna depilacja laserowa - przed zabiegiem koniecznie zapytaj, jakiego rodzaju laserem będziesz mieć wykonywany zabieg.

2) Każdy laser ma lampę - jest to dość droga część, którą należy wymieniać raz do roku. Nie wszystkie salony to robią, a zatem nie zdziw się, jeśli po 10 zabiegach nie zauważysz wyniku.

3) Dzięki laserowi aleksandrytowym DEKA oszczędzamy zarówno Twój, jak i nasz czas. Ponieważ szafirowa końcówka lasera podczas dynamicznej depilacji wielokrotnie oddziałuje na dużą powierzchnię ciała.

4) Większość laserów do depilacji latem „odpoczywa”, ponieważ mogą powodować oparzenia, blizny oraz plamy pigmentacyjne. Dzięki naszemu laserowi nie musisz przerywać serii zabiegów depilacji latem.

Przygotowanie do depilacji laserowej okolic intymnych

- Miesiąc przed zabiegiem wykluczamy wszystkie rodzaje depilacji, podczas której wyrywany jest korzeń włosa (depilacja pastą cukrowa, depilacja woskiem, depilatory, pęsety, nici itp). Laser musi „złapać” dokładnie korzeń włosa, w przeciwnym razie pożądany efekt nie zostanie osiągnięty.

- Nie przyjmuj antybiotyków co najmniej dwa tygodnie przed sesją (dotyczy to leków z grupy tetracyklin, a także sulfonamidów i fluorochinolonów)

- Nie opalaj się przez co najmniej dwa tygodnie przed depilacją laserową bikini, nie odwiedzaj solarium. Nie używaj również samoopalacza.

- Wieczorem przed zabiegiem wskazane jest golenie okolic intymnych, wtedy zabieg będzie mniej odczuwalny.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej bikini:

1. Ciąża, karmienie piersią.

2. Infekcje wirusowe lub bakteryjne w obszarze depilacji.

3.  Niektóre choroby są również przeciwwskazaniami, więc koniecznie poinformuj kosmetologa o stanie zdrowia.

Na przykład ogólnoustrojowe choroby skóry, takie jak łuszczyca, egzema, opryszczka itp. Procedura jest również przeciwwskazana u pacjentów, którzy zmagają się z ogólnoustrojowymi chorobami tkanki łącznej - toczniem, guzowatym zapaleniem stawów, twardziną.

Również cukrzyca, epilepsja, bielactwo są przeciwwskazaniami do depilacji laserowej bikini.

4. Świeża opalenizna lub czerwona, opalona skóra.

      Aby dowiedzieć się, ile kosztuje depilacja laserowa bikini w naszej klinice wystarczy zadzwonić pod wskazany na stronie numer telefonu lub wejść w zakładkę „Ceny”!

      Duże doświadczenie praktyczne, unikalny certyfikowany sprzęt oraz obecność wyspecjalizowanych specjalistów w kadrze - to nasze główne atuty.

Przed/Po

powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com