Depilacja laserowa pach - depilacja laserowa rąk cena, opinie Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)


UsługiDepilacja laserowa rąk i pach

img

Depilacja laserowa rąk oraz pach w Cracovia Clinic

       Oczywistym jest fakt, iż każdej kobiecie rosną włosy na rękach i pod pachami, zazwyczaj jest to puszek i nie powoduje kompleksów. Jednak w niektórych przypadkach włoski mogą być bardzo twarde i ciemne, dlatego kobiety stosują maszynki do golenia i depilatory, które jednak nie przynoszą pożądanego efektu.

        Zawsze zwracamy uwagę na dłonie rozmówcy, szczególnie przy aktywnej gestykulacji. Latem szczególnie naszą uwagę przyciągają nie tylko ręce, ale również okolice pach.

      Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by skóra rąk i pach była gładka i jedwabista, to czekamy na Ciebie w Cracovia Clinic! Proponujemy specjalny, szybki i bezbolesny sposób - depilację laserową dłoni!

      Depilacja laserowa rąk i pach to rewelacyjny sposób na szybkie i skuteczne pozbycie się problemu estetycznego w postaci czarnych i szorstkich włosów, a co najważniejsze, bez konieczności codziennego golenia tych stref!

W Cracovia Clinic można wybrać następujące obszary do zabiegu:

- pachy

- ramiona

- przedramiona

- palce

- całe ręce

     W zależności od wielkości obszaru, który ma być depilowany, cała sesja trwa nie dłużej niż 7-20 minut.

Jaką ilość zabiegów zalecamy?

      Podczas pierwszej wizyty w Cracovia Clinic nasz specjalista na bezpłatnej konsultacji dobierze dla Ciebie indywidualny cykl zabiegów z  kilkutygodniowymi odstępami oraz dostosuje indywidualne parametry lasera dla Twojego fototypu skóry. Dzięki temu, otrzymasz dobre rezultaty oraz zaoszczędzisz czas i pieniądze.

      Wiązka lasera aleksandrytowego nie oddziaływuje na wszystkie mieszki włosowe, a jedynie na te, które są w fazie wzrostu. Dlatego podczas kolejnych sesji, laser „strzela” w przebudzone cebulki włosowe.

      Wiele gabinetów kosmetycznych podaje dokładną ilość zabiegów oraz obiecuje rezultat całkowitego pozbycia się włosów na całe życie! Nie jest to jednak możliwe z różnych powodów. Nie wierzysz?! Poproś swojego kosmetologa o pisemne potwierdzenie informacji. Zawsze zalecamy około 6-12 zabiegów w odstępach 3-7 tygodni dla otrzymania najlepszych efektów.

       Po wykonaniu serii zabiegów nasz lekarz może zalecić powtarzać jedną sesję raz lub dwa do roku, aby utrzymać dobry wynik. Dlatego efekt tej procedury systematycznie trzeba będzie ponawiać przez kilka lat.

Co należy zrobić przed zabiegiem?

  Aby zabieg dawał szybki i pożądany efekt depilacji musisz przestrzegać tych zaleceń:

1. Można nadal się golić, ale nigdy nie wyrywać włosów pęsetą, woskiem, cukrem itp.

2. Nie opalać się ani nie odwiedzać solarium przez 14 dni przed depilacją.

3. Jeśli przyjmujesz antybiotyki tetracyklinowe lub fluorochinolony, musisz poczekać do końca leczenia by zapisać się na zabieg.

4. Powstrzymać się od stosowania kosmetyków, kremów, dezodorantów, zawierających alkohol w dniu zabiegu oraz przez 2 dni po zabiegu depilacji laserowej.

5. W przeddzień ogolić okolice pach. Jeżeli wcześniej nie ogoliłeś rąk, nie zalecamy tego robić przed zabiegiem.

O czym nie należy zapominać po zabiegu?

 - Starać się nie opalać po zabiegu przez co najmniej tydzień. Jeśli wychodzisz na słońce, nie zapomnij użyć kremu z filtrem SPF50. Unikniesz w ten sposób ryzyka wystąpienia plam pigmentacyjnych.

 - Przez 2 dni przed zabiegiem należy powstrzymać się od wizyt w saunie i łaźni, korzystania z gorącej kąpieli, a także pływania w basenie i innych zbiornikach wodnych.

- Pomiędzy zabiegami depilacji laserowej pod pachami można nadal golić się, ale w żadnym wypadku nie należy wyrywać włosów pęsetą, depilatorem ani depilować tej strefy pastą cukrową czy woskiem.

- Już po pierwszej sesji włosy stają się cieńsze i wolniej rosną. Po czwartej sesji poczujesz znaczną różnicę. Nie zapomnij jednak o przestrzeganiu wszystkich zaleceń naszego kosmetologa.

Kto nie może poddać się zabiegowi depilacji?

1. Dzieci poniżej 18 roku życia bez pisemnej zgody rodziców.

2. Kobiety ciężarne i karmiące piersią.

3. Osoby odbywające terapię glikosteroidową.

4. Osoby z chorobami skóry w miejscu depilacji.

5. Osoby, które stale opalają się i odwiedzają solarium.

6. Osoby z chorobami skóry i chorobami tkanki łącznej.

7. W przypadku posiadania przewlekłych patologii w czasie ich zaostrzeń.

8. W przypadku uszkodzenia skóry w obszarze zabiegowym.

Jeżeli powyższe ograniczenia Cię nie dotyczą, możesz już teraz śmiało zapisać się na zabieg.

Jak umówić się na depilację laserową w Cracovia Clinic?

    W Krakowie otwiera się coraz więcej placówek medycznych, gabinetów kosmetycznych, centrów depilacji, które wykonują usługi depilacji pach oraz rąk. Nasza klinika kosmetologii, laseroterapii oraz medycyny estetycznej, jedna z pierwszych w Krakowie, zaczęła wykorzystywać do tego zabiegu dynamiczny laser Motus AX wykorzystujący technologię Moveo.

    Jeśli nie masz pewności, czy depilacja laserowa naszym laserem jest dla Ciebie odpowiednia, zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której wykonamy test laserowy na niewielkim obszarze skóry.

   Zabieg polecamy osobom ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień oraz cierpiących z powodu wrastających włosków. Jest odpowiedni dla wszystkich tych, którzy chcą czuć się pewnie w każdej chwili!

   Zabieg zostanie wykonany przez naszych kosmetologów i lekarzy, gwarantujących wysoką jakość usług. Wszyscy posiadają certyfikaty oraz są przeszkoleni do pracy z takim rodzajem sprzętu! Stale poszerzamy naszą wiedzę oraz metody pracy. Staramy się iść z duchem czasu!

   Jak najszybciej zapisz się na depilację laserową pach laserem aleksandrytowym nowej generacji! Możesz to zrobić poprzez nasz formularz na stronie, bezpośrednio skontaktować się z administratorami na stronie.Przed/Po

powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com