Depilacja laserowa wąsika - depilacja laserowa brody cena, opinie Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)


UsługiDepilacja laserowa wąsika i brody

img

Klinika Cracovia depilacja laserowa wąsika w Cracovia Clinic

Depilacja laserowa od dawna nie jest już nowością! Z roku na rok coraz więcej kobiet i mężczyzn rezygnuje z codziennego irytującego golenia, wrastania włosów, bólu dla szybkiej i bardzo skutecznej depilacji.

W naszej klinice można umówić się na indywidualny zabieg depilacji laserowej górnej wargi i brody lub wykupić pakiet 6, 8, 10 lub 12 zabiegów.

Nie trzeba się obawiać, ponieważ cały zabieg trwa do 7 minut, jest całkowicie bezpieczny, a pierwsze efekty widoczne są już po upływie pierwszych trzech tygodni.

Nowa klinika -to nowoczesny sprzęt wysokiej jakości

W Cracovia Clinic wykonujemy depilację laserową wyłącznie laserem aleksandrytowym włoskiego producenta DEKA. Dlaczego? Jesteśmy pewni co do najlepszych rezultatów i jakości sprzętu!

DEKA Motus Moveo AX gwarantuje szybki i bezbolesny zabieg. Technologia Moveo umożliwia usuwanie włosów "w dynamice" a szafirowa końcówka sprawia, że zabieg ten jest całkowicie nieodczuwalny.


Wysoko wykwalifikowani specjaliści

Wszyscy lekarze w naszej klinice, kosmetolodzy oraz inni specjaliści posiadają wyższe wykształcenie medyczne i przechodzą obowiązkowe szkolenie pracy z laserami firmy DEKA we Włoszech. Co roku nasi specjaliści odbywają dodatkowe kursy podnoszące kwalifikacje. Wyboru konkretnego specjalisty można dokonać na naszej stronie internetowej lub na innych stronach rezerwacyjnych. Po pierwszym zabiegu, jeśli wszystko Ci się spodoba, zostaniesz przypisany do tego samego specjalisty na dalszy kurs depilacji laserowej. Ale, jeżeli masz jakieś uwagi, specjalista zostanie zmieniony, aby Państwo czuli się komfortowo podczas wizyty w klinice.


Indywidualne podejście do każdego klienta

Nasi administratorzy pracują praktycznie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz zadzwonić i zadać pytanie lub napisać do nas.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do depilacji laserowej, to możesz umówić się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą. W umówionym terminie dowiedzą się Państwo wszystkiego o zabiegu, sprzęcie, wskazaniach i przeciwwskazaniach, zaleceniach po zabiegu oraz zostanie przeprowadzona tzw. próba laserowa. Przekonasz się, że nie ma nic złego w depilacji laserowej!

Wszyscy pytają, jak często należy powtarzać zabieg i w jakich odstępach czasu. Musimy zaznaczyć że każdy ma inne ciało, reakcje, choroby, kolor i strukturę włosów, dlatego mamy indywidualne podejście w zabiegu laserowej depilacji górnej wargi!

Twoj kosmetolog sporządzi wstępny plan wizyty i dobierze indywidualne parametry lasera.

  

Laserowa depilacja górnej wargi: rekomendacje i wskazówki

1. Zalecamy ogolić obszar poddawany zabiegowi dzień przed zabiegiem lub kilka dni przed, ale nie w dniu depilacji

2. Po pierwszej wizycie, następny zabieg depilacji powinien odbyć się 3-4 tygodnie później, nie wcześniej.

3. Kolejne wizyty zawsze dobierane są indywidualnie do pacjenta. Zwykle jest to odstęp 5-6 tygodni, gdy włosy są ciemne, a po 7/8 zabiegach wizyty można wydłużać nawet co 7-8 tygodni. Jednak w przypadku włosów blond odstępy między zabiegami są prawie zawsze co 5 tygodni.

4. Liczba zabiegów dla włosów ciemnych wynosi od 8 do 13, natomiast dla włosów blond (które zawierają niewielką ilość melaniny) kurs wynosi 15 zabiegów. Pamiętaj, że wiązka lasera niszczy tylko mieszki włosowe, które są w fazie wzrostu.

Po wszystkich zabiegach na skórze mogą pozostać jedynie słabe i cienkie włoski.


Laserowe depilacja górnej wargi u kobiet

Każdy ma włosy nad wargą, tzw. wąsiki ale posiadanie ich u kobiet wskazuje na problem zdrowotny. Możesz najpierw skontaktować się z odpowiednim specjalistą, aby wykryć problem i rozpocząć sesję depilacji laserowej w tym samym czasie.

Efekt depilacji laserowej będzie zależał od wielu czynników. Co może wpływać na skuteczność:

- zmiany w podłożu hormonalnym (wysoki poziom hormonów androgennych, w tym wysoki poziom testosteronu, może wpływać na odrastanie mieszków włosowych; zespół policystycznych jajników jest jedną z przyczyn hirsutyzmu)

- Przyjmowanie witamin i leków może pomóc w promowaniu tworzenia się nowych mieszków włosowych.

- Usuwanie włosów zawsze będzie mniej skuteczne w przypadku włosów z małą ilością melaniny oraz w przypadku ciemniejszych fototypów skóry.

- Gdy skóra jest opalona - niestety parametry zabiegu muszą być znacznie obniżone, co również wpłynie na skuteczność.

- Usuwanie włosów pęsetą, woskiem lub depilatorem sprawi, że zabieg będzie nieskuteczny.


Laserowe depilacja brody

Żyjemy w ciągłym pośpiechu i nadal nie mamy na nic czasu! Depilacja laserowa jest doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy nie noszą brody. Codzienne golenie wymaga wiele cierpliwości i czasu, ale dzięki depilacji laserowej możesz na zawsze zapomnieć o maszynce do golenia.

Jeśli Twój partner uwielbia gładkie policzki i chcesz wyglądać zadbany przez cały czas, to kilka sesji laserowej depilacji brody z pewnością pomoże Ci to osiągnąć!

Wszystko, co musisz zrobić, to zgolić zarost na wieczór przed zabiegiem i to wszystko!


Laserowe usuwanie włosów u kobiet

Każdy ma owłosioną twarz, ale kobieca broda wskazuje na problem zdrowotny. Możesz najpierw skontaktować się z odpowiednim specjalistą, aby zdiagnozować problem i rozpocząć sesję depilacji laserowej w tym samym czasie.

Jest to delikatny obszar, dlatego zalecamy najpierw przyjść na konsultację z naszym kosmetologiem. Nie trzeba nic wyrywać ani golić. Specjalista powinien dokładnie zobaczyć, na czym polega problem i dostosować parametry lasera do Twoich potrzeb.

Zazwyczaj w tym obszarze konieczne jest wykonanie co najmniej 8 lub więcej zabiegów. Po każdym z nich nie zapomnij użyć kremu z filtrem SPF50. Należy również unikać solarium i opalania. Może wystąpić zaczerwienienie, które zniknie po kilku godzinach.

I pamiętaj, świat kosmetologii został stworzony po to, by pozbyć się Twoich kompleksów! Możemy wyeliminować włosy na brodzie oraz twarzy, więc nikt nawet nie będzie wiedział, że masz problem!


powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com