Kraków, Sandomierska 3/3
(lokal usługowy)


UsługiToksyna botulinowa typu A warg

img Toksyna botulinowa typu A ust

Zastrzyki z Toksyna botulinowa typu A to nie tylko sposób na pełne, seksowne usta — to również sposób na nadanie im symetrii, która jest głównym wyznacznikiem standardu piękna, niezmienne od czasów starożytności!

Toksyna botulinowa typu A daje niezwykle szerokie możliwości — pozwala nawet na podniesienie kącików ust czy usunięcie nieestetycznych zmarszczek wokół nich (również tzw. zmarszczek palacza).

Ponieważ wiele pacjentek jest przekonanych, że przy takich zbiegach w ich usta wstrzykiwany jest Toksyna botulinowa typu A - jako substancja powiększająca i wypełniająca, chcielibyśmy sprostować ten mit: sama toksyna botulinowa nie ma właściwości powiększających.

Toksyna botulinowa typu A ma właściwości redukujące napięcie mięśni (tonus).
Aby powiększyć usta, wraz z nim wstrzykiwane są specjalne substancje sporządzone na bazie kwasu — nazywamy je „fillerami” — (ang. „fill” — wypełniać).

Są to certyfikowane preparaty całkowicie bezpieczne dla zdrowia, których bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzają lata badań i praktyki kosmetologicznej.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat po prawej stronie - chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania! Czuj się zaproszona do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!

Back to the list
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com