Biorewitalizacja - cena, opinie Kraków w Cracovia Clinic
ul. Sandomierska 3/3, 30-301 Kraków
(lokal usługowy)


UsługiBiorewitalizacja twarzy, szyi, dekoltu

img

BIOREWITALIZACJA TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Co to jest — biorewitalizacja skóry?
Biorewitalizacja to metoda śródskórnego (podnaskórkowego) lub podskórnego podawania preparatu na bazie kwasu hialuronowego.
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem występującym w naszym organizmie. Ma zdolność zatrzymywania wody, czyniąc skórę jędrną i elastyczną – prawidłowo nawodnioną. Wspiera właściwe, równomierne rozmieszczenie kolagenu i elastyny w skórze. Jest to niezwykle istotna kwestia, ponieważ kolagen i elastyna to główne białka skóry, którym zawdzięczamy jej piękny, młody wygląd.
Kwas hialuronowy reguluje aktywność fibroblastów – najliczniejszych komórek tkanki łącznej właściwej, których zadaniem jest produkcja kolagenu czy proteoglikanów.
Podsumowując: kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie utrzymuje piękno i młodość naszej skóry.

Jak przebiega zabieg biorewitalizacji?
Po zmyciu makijażu i zdezynfekowaniu cery nakładamy znieczulenie w formię kremu lub, jeżeli pacjent woli, podajemy znieczulenie podskórne. W trakcie zabiegu w naszej skórze zachodzi szereg reakcji. Komórki, potraktowane kwasem, natychmiast zaczynają produkować duże ilości kolagenu i elastyny. Pojawiają się mikroobrzęki, gęstość skóry wzrasta, wypełniania się warstwy międzykomórkowe. Do tej pory widoczne zmarszczki ulegają wygładzeniu, skóra napina się delikatnie i młodnieje w oczach.

Zalety biorewitalizacji
• skutecznie i naturalnie, od wewnątrz nawilża cerę
• szybki efekt końcowy
• bezpieczeństwo - stosujemy kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest znikome

Wskazania do biorewitalizacji
• zanikająca jędrność cery
• drobne zmarszczki
• pierwsze oznaki fotostarzenia
• chęć odmładzanie skóry szyi i dekoltu

Wiele znanych laboratoriów naukowych produkuje preparaty do zabiegów biorewitalizacji. Substancje w ich preparatach różnią się między sobą następującymi wskaźnikami:
• strukturą i plastycznością
• obecnością aminokwasów i przeciwutleniaczy
• pierwiastkami śladowymi w składzie
• formą uwalniania i czasem działania (retencją) w tkankach

Dlatego tylko kompetentny specjalista – lekarz-kosmetolog może dokonać właściwego doboru preaparatu, wyłącznie po zbadaniu skóry pacjenta i zdiagnozowaniu jego problemów. Wpływ na wybór preparatu ma również efekt końcowy, jaki pacjent pragnie osiągnąć.

Podsumowanie
Biorewitalizacja to jedna z nowoczesnych metod, która pozwala na utrzymanie skóry w idealnym stanie bez konieczności interwencji chirurgicznej. Zgodna z naturą, oparta na rozwiązaniach naszego własnego ciała.
Biorewitalicja – to zabieg dla Was, nasze najpiękniejsze kobiety! Do zobaczenia w Cracovia Clinic – miejscu, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!
Nasi specjalisci

Daria Ulasava
Maryia Savitskaya

Opinie naszych Pacjentow

Klinika jest w porządku. Pracujące tu dziewczyny są profesjonalistkami, zawsze uprzejme i uśmiechnięte. Sama klinika jest duża i jasna. Depilacja – szybka i bezbolesna. Na pewno tu wkrótce wrócę.

Natalia Mendzik

W tej klinice skutecznie usunęli mi brodawki i tłuszczaki, zarekomendowali równiez leczenie innej mojej przypadłości. Cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj. Wszystkie konsultacje są bezpłatne, to istotne. Kupiłem tutaj prezent żonie na urodziny – jakieś specjalne kosmetyki. Nie znam się – ale lekarze tu się znają, a żona jest super zadowolona :-)

Paweł Ożóg
powrót do listy
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com