Kraków, Sandomierska 3/3
(lokal usługowy)


UsługiChirurgiczne laserowe usuwanie ropnia, krwiaka, czyraków mnogich, zanokcicy, ropowicy, czyraków

img Często występują problemy, takie jak ropień, czyrak , zanokcica, czyrak mnogi, ropowica, krwiak. Takie ropno- zapalne zmiany należy usunąć, aby uniknąć powikłań. Nowoczesna metoda usuwania laserowego takich zmian, charakteryzuje się minimalną traumatycznością i wysoką skutecznością. 1.
  1. Ropień- jest zmianą o charakterze ropno-martwiczym, zlokalizowaną w obszarze różnych narządów i tkanek. Usunięcie ropnia jest główną metodą leczenia, która zapobiega dalszemu rozwojowi procesu patologicznego i towarzyszącym powikłaniom o charakterze zakaźnym. Leczenie ropnia laserem to nowoczesna technika o niskim stopniu traumatyczności. Za pomocą ekspozycji na wiązkę laserową specjalista otwiera zmianę, a następnie drenuje jamę wypełnioną ropną zawartością. Procedura jest całkowicie bezkrwawa i bezbolesna dla pacjenta, a dzięki równoległemu oczyszczaniu ryzyko infekcji leczonego obszaru jest całkowicie wykluczone.
  2. Krwiak powstaje w wyniku pęknięcia małych naczyń krwionośnych, co prowadzi do gromadzenia się krwi w tkankach podskórnych. Usuwanie krwiaka w klinice odbywa się za pomocą frakcyjnego lasera CO2. Zabieg ma pozytywny efekt kosmetyczny, jest niezwykle bezbolesny i wygodny dla pacjenta.
  3. Ropowica jest rozległym ropno-zapalnym uszkodzeniem tkanek miękkich, charakteryzującym się brakiem wyraźnych granic i szybkim rozprzestrzenianiem się procesu patologicznego. Usuwanie ropowicy metodą laserową, pozwala na przeprowadzenie usuwania tak bezpiecznie i bezboleśnie dla pacjenta, jak to możliwe. Pod wpływem wiązki laserowej następuje bezkontaktowe rozwarstwienie, a następnie odparowanie dotkniętych tkanek. Jednocześnie nie ma to wpływu na zdrowe obszary skóry, co skraca okres rekonwalescencji.
  4. Czyrak gromadny jest chorobą o charakterze ropno-martwiczym, w wyniku połączenia kilku czyraków, powodującą rozległe zapalne uszkodzenie skóry. Patologia jest niebezpieczna, szczególnie w przypadku lokalizacji na twarzy, ponieważ możliwe jest wystąpienie powikłań, aż do posocznicy. Usuwanie czyraka gromadnego za pomocą lasera frakcyjnego jest bardzo skuteczne, aby zapobiec możliwym nawrotom i pojawieniu się powikłań o charakterze zakaźnym. Działanie laserowe zapobiega rozwojowi krwawień i ropni, a także przyczynia się do przyspieszonej naprawy uszkodzonych tkanek.
  5. Czyrak jest ogniskiem ostrej zmiany ropno-zapalnej zlokalizowanej w okolicy tkanek miękkich. Zaleca się usunięcie czyraka w przypadku braku skuteczności leczenia zachowawczego, zwiększenia wielkości guza, utworzenia martwiczego czopu. Nowoczesne laserowe usuwanie czyraków pozwala pozbyć się tego problemu za pomocą jednej sesji, unikając nieprzyjemnych powikłań, takich jak ropienie, infekcja, ból, krwawienie, nawroty, blizny. Rozwarstwienie czyraka i późniejsze oczyszczenie odbywa się poprzez wystawienie na działanie regulowanej wiązki laserowej, bez znieczulenia. Niewielki ślad usuniętego czyraka znika sam dosłownie w ciągu tygodnia od operacji.
  6. Zanokcica jest procesem ropno-zapalnym zlokalizowany w okolicy okołopaznokciowej. Usuwanie zanokcicy za pomocą lasera charakteryzuje się minimalną traumatycznością i wysoką skutecznością zabiegu.
Operacja jest całkowicie bezbolesna, a także charakteryzuje się brakiem rozwoju powikłań, takich jak obrzęk, infekcja, rozwój ropienia, tworzenie blizn, deformacja płytki paznokcia. Laserowe usuwanie zanokcicy pozwala szybko pozbyć się ropnia, przeprowadzając dokładne oczyszczenie zmiany, aby uniknąć możliwych nawrotów.

Zalety laserowego usuwania zmian ropnych i zapalnych:


Usuwanie ognisk ropno-zapalnych za pomocą technologii laserowej w klinice Cracovia Clinic odbywa się na nowoczesnym sprzęcie laserowym włoskiej produkcji najnowszej generacji. Ceny usuwania laserowego są korzystne dla naszych pacjentów, a jakość jest zgodna ze światowymi standardami. Gwarantujemy naszym klientom pozytywne efekty leczenia, wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście!


Przed/Po

Back to the list
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com