Kraków, Sandomierska 3/3
(lokal usługowy)


UsługiLifting z użyciem preparatu radiesse twarzy, szyi, dekoltu i rąk

img EFEKT LIFTINGU TWARZY, SZYI I DEKOLTU ORAZ RĄK Z UŻYCIEM PREPARATU RADIESSE

Efekt liftingu z Radiesse
Lifting i konturowanie Radiesse
Radiesse jest to oryginalny preparat hydroksyapatytu wapnia, który silnie stymuluje syntezę kolagenu. Wykorzystywany do konturowania twarzy oraz odmładzania dłoni, daje wyraźne idługotrwałe efekty:

• Wypełnianie zmarszczek
• Lifting wolumetryczny i konturowanie
• Odmłodzenie

Preparat Radiesse jest znany na całym świecie od ponad dekady. Jest to najlepiej przebadany i najbezpieczniejszy wypełniacz stosowany w medycynie estetycznej. Radiesse posiada nie tylko pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, ale również certyfikat FDA. Stosowany w 60 krajach całego świata, zyskał niezwykłą popularność i pobił rekordy sprzedaży – ponad 6.000.000 ampułek zostało wykupionych w oszałamiająco krótkim czasie!

Co można upiększyć przy pomocy Radiesse?

KOŚCI POLICZKOWE
Radiesse podany w okolicę kości policzkowych przywróci utraconą z wiekiem objętość skóry, wizualnie „uniesie” twarz i pozostawi wyraźny efekt liftingu.

ZMARSZCZKI „ŚMIECHOWE”
Radiesse doskonale wypełnia bruzdy nosowo-wargowe. Stymulując produkcję kolagenu, napina cerę i poprawia mikrokrążenie w skórze. Efekt jest nienachalny, naturalny i niezwykle długotrwały.

ZMARSZCZKI „LALKI” LUB LINIE MARIONETKI
Fałdy w kącikach ust mogą być nie tylko oznaką starzenia, ale też cechami anatomicznymi wynikającymi z wady zgryzu. Ich pojawienie się diametralnie zmienia nasz wygląd – niezależnie od samopoczucia, wiecznie wyglądamy na zmęczonych i niezadowolonych. Radiesse i tutaj jest niezastąpionym rozwiązaniem – nie tylko wypełnia zmarszczkę niwelując ją optycznie, lecz dodatkowo tworzy warstwę chroniącą przez jej ponownym powstaniem w przyszłości.

OWAL TWARZY
Lifting wektorowy Radiesse lepiej niż jakikolwiek inny wypełniacz radzi sobie z konturowaniem owalu twarzy i żuchwy. Podnosi opadnięte policzki i pozwala przywrócić młodzieńczy profil twarzy. Na domiar nie jest zabiegiem obciążającym dla naszej skóry - a to czyni go niezwykle konkurencyjnym rozwiązaniem.

PODBRÓDEK
Niewystarczająca objętość, poziome zmarszczki nad brodą czy dwudzielny podbródek - to następne problemy, których rozwiązanie stanowi Radiesse. Modelowanie przy jego pomocy to niezwykle skuteczna i bezpieczna inwestycja.

NOS
Przy użyciu preparatu Radiesse można łatwo skorygować małe garby czy nieestetyczny czubek nosa. Plastyka z użyciem Radiessedaje daje niespotykane w tym zakresie możliwości.

SKRONIE
Korekta zapadniętych skroni, nadanie im objętości i kształtu charakterystycznego dla młodych ludzi jest kolejną możliwością, którą stawia przed nami Radiesse. Likwidacja nieestetycznych zagłębień i lifting utrzymują się ponad rok!

RĘCE
Wiotka skóra, wyraźnie odznaczające się ścięgna i wystające ponad poziom skóry żyły na grzbiecie dłoni – takie defekty stanowią bezpośrednie wskazanie do zabiegu Radiesse. Substancja ta nie tylko uzupełni utraconą objętość, ale również przywróci zdrowy i równomierny koloryt naszej skórze. Spracowane dłonie zaznają odpoczynku, oczy zaś nacieszą się widokiem pięknej i zadbanej skóry.

OKOLICE SZYI I DEKOLTU, BRZUCH
Technika MesoRadies wzmacnia i ujędrnia zwiotczałą skórę szyi, wypełnia bruzdy przynosowe (tzw. małpi pyszczek), redukuje zmarszczki „senne” dekoltu oraz zmniejsza wiotkość skóry brzucha. Efekt ulega pogłębieniu przez kolejne 3 miesiące po zabiegu, a efekt końcowy utrzymuje się ponad rok.


Mechanizm działania Radiesse


Radiesse jest zawiesiną hydroksyapatytu wapnia w żelowym nośniku. Zawiera bardzo małe cząsteczki substancji aktywnej - hydroksyapatytu wapnia. Jony wapnia i fosforu, zawarte w preparacie Radiesse, są naturalnymi składnikami naszego środowiska, które występują też w naszym organizmie. Posiadają wysoką biozgodność i są całkowicie bezpieczne.
W skórze preparat Radiesse natychmiast samoczynnie wypełnia zwiotczałe przestrzenie. Cząsteczki hydroksyapatytu stymulują komórki skóry (fibroblasty) do syntezy nowego kolagenu. Z biegiem czasu żel, który jest nośnikiem substancji czynnych, ulega wydaleniu przez nasz organizm - również w zupełnie naturalny i fizjologiczny sposób. Jednak pozostałe składniki (aktywne) pozostają w naszej skórze i nadal działają stymulująco. Skóra pozostaje jędrna i pełna dzięki zapasom, które sama zgromadziła, zmotywowana przez Radiesse.
Efekty, na które możemy liczyć, zależą oczywiście od stanu wyjściowego – głębokości zmarszczek, naszego wieku, jak również ogólnego stanu zdrowia i kondycji organizmu. Średnio jednak możemy cieszyć się piękną skórą rok lub dłużej!

Jak wygląda zabieg Radiesse?
Zabieg Radiesse trwa od 30 do 90 minut w zależności od ilości preparatu, jakiej używamy, oraz miejsca, które upiększamy.
Lek podaje się zazwyczaj przez kaniulę (rzadziej – igłę), co podwyższa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Dodatkową opcją jest dodanie lidokainy, znieczulenia miejscowego, podczas procedury rozcieńczania leku.
W porównaniu z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego Radiesse powoduje zdecydowanie mniejszy obrzęk pozabiegowy. Zazwyczaj już na następny dzień pacjenci mogą wrócić do codziennych czynności.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat po prawej stronie - chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania! Czuj się zaproszona do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!


Back to the list
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com