Kraków, Sandomierska 3/3
(lokal usługowy)UsługiLaserowa depilacja dla mężczyzn

img Nie tylko kobietom sprzykrzyło się codzienne wprawianie w ruch maszynki do golenia, wieczne zacięcia wynikające z pośpiechu, stracony czas i ciągle podrażniona skóra.

W oczywisty sposób również mężczyźni chcieliby pozbyć się tej irytującej czynności z harmonogramu dnia, zachowując gładką skórę, która nie wymaga codziennej atencji. Wrastające włoski i stany zapalne nikomu nie są w smak, a trudno mówić o eleganckim i profesjonalnym wyglądzie, gdy co chwilę coś wyskakuje nam na twarzy. Rozwiązaniem w tej sytuacji, również dla mężczyzn, okazuje się depilacja laserowa.

Depilacja laserem w technologii Moveo – gwarantowana bezbolesność

Choć częstokroć słyszy się o rzekomej bolesności tego zabiegu, należy zwrócić uwagę, że jak „nie każdemu psu na imię Burek” – tak i nie każdy laser działa w identyczny sposób.
Są więc na rynku dostępne usługi depilacji laserowej, często w niezwykle kuszących cenach, które, będąc reliktem technologicznym, zapewniają dogłębnie bolesne doznania...

Jesteśmy jednak też my, Cracovia Clinic, z certyfikowanym sprzętem najnowszej generacji DEKA Motus AX.

Ten innowacyjny laser aleksandrytowy, posiadający szafirową głowicę, został stworzony przez włoskich inżynierów DEKA. Stosowany jest, zgodnie z najwyższymi, europejskimi normami, do wszystkich rodzajów skóry. Bezbolesna depilacja, która nie powoduje reakcji alergicznych, stała się faktem – dostępnym na wyciągnięcie ręki w naszej klinice.

Choć koszt depilacji laserowej laserem DEKA Motus AX jest trochę wyższy niż alternatywy, warto uświadomić sobie korzyści z niego płynące i dopiero przeliczać faktyczny koszt. Nic bowiem nie równa się z jego skutecznością oraz komfortem w czasie zabiegu, efekt zaś utrzymuje się wyjątkowo i bezkonkurencyjnie długo.

Depilacja laserowa Moveo może być przeprowadzana we wszystkich porach roku, również w pełni lata. Dla własnego bezpieczeństwa należy jednak przestrzegać środków ostrożności.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

1. Przyjmowanie leków steroidowych (sterydów)
2. Ciąża i laktacja
3. Przyjmowanie leków psychotropowych
4. Posiadanie metalowych implantów
5. Przewlekłe choroby skóry
6. Nadwrażliwość na światło
7. Świeża opalenizna
8. Trwające infekcje skóry
9. Niedawno przeprowadzona dermabrazja
10. Ogólnoustrojowe choroby skóry (np. egzma, łuszczyca, opryszczka
11. Choroby tkanki łącznej (np. toczeń, twardzina – scleroderma, guzkowe zapalenie tętnic


Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

1. Należy unikać opalania się, zarówno na słońcu, jak i w solarium, na 14 dni przed zabiegiem.
2. Należy zrezygnować z depilacji na rzecz golenia na 2-3 tygodnie przed zabiegiem.
3. Należy odstawić antybiotyki (tetracyklina, sulfonamidy i fluorochinolony) na 14 dni przed zabiegiem lub przełożyć zabieg. Jeżeli nie masz pewności, czy Twoje leki są bezpieczne przy depilacji laserowej, porozmawiaj o tym ze specjalistą w trakcie bezpłatnej konsultacji.
4. Należy dokładnie ogolić przestrzeń poddawaną depilacji dzień przed zabiegiem.
5. Należy przed zabiegiem oczyścić skórę ze wszelkich kosmetyków, w tym dezodorantu czy balsamów.

Wskazania po zabiegu depilacji laserowej

1. Należy unikać kąpieli słonecznych oraz solarium przez 3 dni po zabiegu.
2. Należy unikać basenów, sauny oraz otwartych zbiorników wodnych (morza, jeziora).
3. Należy używać kremu z filtrem minimum 30 SPF.
4. Należy kąpać się w letniej wodzie (nie gorącej!).
5. Należy unikać kosmetyków zawierających alkohol.

W Cracovia Clinic spotkasz się z profesjonalną obsługą, doświadczonym i wykształconym personelem oraz odpowiedzialnym podejściem. Poświęcimy Ci całą naszą uwagę i wiedzę, a zabiegi wykonamy przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu. Wszystko to – w przystępnej i rozsądnej cenie.

Dowiedz się więcej pod numerem telefonu dostępnym na górze strony lub przez czat, który wyświetla się po prawej stronie – Olga udzieli Ci wszystkich informacji. Czuj się zaproszony do Cracovia Clinic - miejsca, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pięknem!
Back to the list
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com