Kraków, Sandomierska 3/3
(lokal usługowy)


UsługiZabiegi dermokosmetyczne dmk

img Dermokosmetyki DMK

Nie tak dawno temu zaprezentowaliśmy Państwu nowe usługi naszej kliniki — zabiegi na twarz przeciw starzeniu skóry się oraz regenerujące z użyciem kosmetyków marki DMK.

Chcielibyśmy przybliżyć Wam sposób, w jaki działają, i tym samym wyjaśnić, dlaczego nasz wybór padł właśnie na nie. Zresztą — nie tylko nasz, ponieważ kosmetyki DMK w rekordowym tempie podbiły serca dermatologów, kosmetologów i — przede wszystkim — kobiet na całym świecie.

Kosmetyki DMK — jak to się zaczęło?

Linia DMK została nazwana na cześć amerykańskiego naukowca Danne Montague-King, który jest jednym z 5. czołowych biochemików w przemyśle kosmetycznym na świecie.

45 lat temu założył w Kalifornii pierwszy zakład produkcyjny kosmetyków opartych na enzymoterapii, czym zapoczątkował rewolucję w świecie leczenia skóry — od tego czasu kosmetyki te są wykorzystywane ze stałym uznaniem przez ponad 7 000 klinik w 20. krajach na całym świecie.
DMK jest uznawany za światowego lidera w dziedzinie korekcji skóry.

Co więc jest w nim tak wyjątkowego?

Założenie. Piękna skóra to przede wszystkim zdrowa skóra!

Czym wyróżniają się kosmetyki DMK? 

Profesjonalna linia kosmeceutyków DMK jest oparta na enzymach, kwasach AHA (Alpha Hydroxy Acids) i alkaliach. Enzymy mają zdolność przenikania przez skórę, uszczelniając ją i stymulując efekty plazmatyczne, które zapewniają skórze tlenoterapię poprzez zwiększenie i usprawnienie przepływu krwi (a nie poprzez tlen stosowany na zewnątrz skóry).

Preparaty enzymatyczne DMK zawierają unikalną grupę enzymów — nośników informacji. Enzymy te warunkują mechanizmy hydrolizy warstwy rogowej (zewnętrznej warstwy naskórka), stymulując układ naczyniowy i limfatyczny do odżywiania oraz oksygenacji komórek. W ten sposób skłaniają naszą skórę do samodzielnego naprawiania się, dotlenienia, nawilżenia i odżywienia, co jest dalece skuteczniejsze od bombardowania jej potrzebnymi związkami chemicznymi, których jednak nie może ona przyswoić.

Główne zalety kosmetyków DMK

- składniki jakości farmaceutycznej
- bezzapachowe i bezbarwne
- zarówno linia kosmetyków domowych jak i profesjonalnych zawiera składniki pochodzenia roślinnego — owoce, łodygi, korzenie, korę i inne
- polecane do skóry w każdym stanie
- sprzedawane tylko w certyfikowanych gabinetach kosmetologicznych
- wyłącznie na zalecenie kosmetologa
- hipooalergiczne

Wszystkie kosmetyki DMK działają według jasnego, 4-stopniowgo założenia: usuwać, przywracać, chronić i wspomagać.

Nie istnieją różne "typy" cery — są różne stany i kondycje, w jakich nasza cera się znajduje!


Przed/Po

Back to the list
Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com