Kraków, Sandomierska 3/3
(lokal usługowy)KosmeceutykiProdukty DMK

DMK (Danné Montague-King) to międzynarodowy lider w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków opartych na naturalnych składnikach - enzymach, aminokwasach i peptydach.

Marka DMK oferuje programy rewitalizacji skóry dla wszystkich grup wiekowych i etnicznych,  z czego korzystają pacjenci już w ponad 30. krajach z całego świata.

DMK proponuje programy do codziennej pielęgnacji, które będą wspierać skórę przez całe życie.  Rewolucyjna koncepcja DMK “Usunąć - Odbudować - Chronić - Wspierać” ma na celu wyregulowanie biochemii ograznizmu tak, by sam zajął się naprawą naszej cery — w najlepszy i najbardziej naturalny sposób. 

Fundamentalne założenia marki:

-      Usunąć

Usunięcie martwych komórek skóry, które powodują suchość, zmarszczki, zatykają pory i zaburzają pigmentację.

-      Odbudować

Odbudowa skóry dzięki pobudzeniu i stymulacji kluczowych dla niej procesów wewnętrzych. Taki zabieg pozwala komórkom pozostać przy życiu dłużej i wykorzystywać cały swój potencjał, co prowadzi bezpośrednio do zdrowej skóry, która dłużej zachowuje młody i świeży wygląd.

-      Chronić

Ochrona skóry przed słońcem, wolnymi rodnikami, glikacją i innymi czynnikami środowiskowymi, które powodują przedwczesne starzenie się skóry — w tym celu zostały wykorzystane silne, lecz naturalne przeciwutleniacze.

-      Wspierać

Wspieranie pięknej skóry codzienną pielęgnacją produktami marki DMK, które pomagają przedłużyć rezultaty osiągane dzięki profesjonalnym zabiegom DMK.

Produkty dostępne w sprzedaży jedynie po konsultacji z kosmetologiem!Lista usług i cennik
Cracovia Clinick
Krakow, Sandomierska 3/3 00-791 Poland
+48739030530 info@cracoviaclinic.com